خرید اکانت مجازی

خرید اکانت مجازی

شماره مجازی چیست؟
شماره مجازی به شماره هایی که معمولا به صورت یکبار مصرف یا موقتی هستند و برای ساخت حساب کاربری در وبسایت ها و برنامه‌های مختلف استفاده می‌شوند.
به طور مثال افرادی قصد ایجاد حساب کاربری در اینستاگرام را داشته و تمایلی ندارند که با شماره موبایل واقعی خود ثبت نام کنند. به همین خاطر با خرید شماره مجازی برای این برنامه، اقدام به ثبت نام می کنند.
در زمان خرید شماره مجازی می توان برنامه ای که قصد خرید دارید و همچنین کشور را انتخاب کنید. شماره مجازی ها به صورت مختلفی که قابلیت دریافت کدفعالسازی را دارند قابل خرید هستند و کدفعالسازی در پنل مینی‌پین به شما نمایش داده می شود.

نحوه خرید شماره مجازی
هنگام خرید شماره مجازی باید به چند نکته توجه کنید، هر کشور با توجه به اپراتورهای شماره مجازی خود امکان انتخاب به شما را در هنگام شماره مجازی می دهد، در پنل مینی پین اپراتور کشورهای مختلف را یکجا قرار داده ایم که شما به توجه به قیمت و کیفیت هر اپراتور امکان انتخاب آگانه ای داشته باشید.
نکته مورد توسط هنگام خرید شماره مجازی این است که برخی کشورهای در برنامه های مختلف ممکن است محدود داشته باشند و در برنامه های مثل تلگرام و واتس‌اپ این محدودیت در اکثر موارد در هنگام وارد ردن شماره مجازی در برنامه اعلام می‌شود.
اگر به هر دلیلی متوجه مشکل در شماره شدید، شماره را گزارش کنید که افراد دیگر با مشکل مواجه نشوند.
بعد از انتخاب برنامه و کشور مورد نظر خود، باید افزایش اعتبار دهید، پس از افزایش اعتبار روی دریافت شماره کلیک کنید تا سیستم با اپراتور ارتباط برقرار کرده و شماره مجازی دریافتی را به شما نمایش دهد.

 

کشورهایی که از شماره مجازی پشتیبانی می کنند:

از اکثر کشورهای امکان خرید شماره مجازی وجود دارد و شما به راحتی می توانید انواع شماره مجازی را خریداری کنید. کشورهای پرطرفدار و محبوب برای خرید شماره مجازی عبارتند از روسیه، چین، انگلیس آمریکا و قزاقستان و ... البته این محبوبت به سرویسی که قصد خرید شماره مجازی نیز دارید بستگی داشته و اهمیت دارد.

در ادامه لیست کشورهایی که امکان خرید خط مجازی از آن ها وجود دارد لیست شده است:

 

از چه برنامه هایی میتوان خرید خط مجازی انجام داد؟

به دلیل اینکه ماهیت استفاده از شماره مجازی همانند شماره های معمولی است، بنابراین تفاوتی وجود ندارد و 99% وبسایت و برنامه ها امکان استفاده از شماره مجازی وجود دارد.

تنها موردی که ممکن است وجود داشته باشد، مربوط به استفاده و اسپمرها از کشور مورد نظر در آن برنامه است، به طور مثال چون در سایت خرید شماره مجازی های مختلف، از شماره مجازی چین و شماره مجازی روسیه برای تلگرام برای تبلیغات استفاده شده بود، شماره این کشورها مشکلاتی با تلگرام داشته که به طور قطع پیشنهاد نمی شود و به همین دلیل امکان خرید این شماره ها در پنل مینی پین برای جلوگیری از ضرر مشتریان گرفته شده است.

 

شماره مجازی ها امن هستند؟

خرید شماره محازی هیچ مشکلی برای امنیت شما ایجاد نمی کند، تنها موردی که باید رعایت کنید این است که در حساب کاربری ایجاد شده با این خط مجازی از اطلاعات شخصی و تصاویر شخصی که ممکن است حریم خصوصی شما را به خطر بیندازد خودداری کنید.

 

  • خرید شماره مجازی
  • ربات خرید شماره مجازی
  • تمامی حقوق محفوظ است