خرید شماره مجازی ایرلند

خرید شماره مجازی ایرلند

شماره مجازی کشور ایرلند که با پیش شماره +353 شروع می شود در پنل مینی با امکان خرید و استفاده در برنامه های معروف و پرطرفدار مثل تلگرام، واتس‌اپ و اینتساگرام و ... قابل وجود دارید. برای خرید شماره مجازی ایرلند از طریق پنل شماره مینی‌پین اقدام کنید و بعد از انتخاب کشور، برنامه و یا سایتی که قصد دریافت شماره مجازی دارید را انتخاب کنید. در ادامه به نحوه خرید شماره مجازی ایرلند و انواع آن توضیحات داده شده است.

 

خرید شماره مجازی ایرلند

شماره های ایرلند برنامه‌های مختلفی قابل خرید است، شماره مجازی ایرلند چند مدل داشته، مورد اول شماره های otp که همان شماره های یکبار مصرف بوده که فقط یکبار قابل دریافت کدفعالسازی دارند. شماره های اجاره ای ایرلند ، به شماره هایی گفته می شود که در مدتی که شماره مجازی را اجاره دارید، امکان دریافت انواع کدفعالسازی را دارد. سیاست شماره های ایرلند در برنامه‌ها تفاوت دارد، ایرلند ممکن است در برنامه‌های مختلف محدودیت های مختلفی داشته باشد که در هنگام خرید انواع شماره ایرلند برای برنامه ها قابل مشاهده و انتخاب است.


انواع شماره مجازی ایرلند

شماره های ایرلند برای برنامه و سایت‌های مختلف قابل خرید است، شماره مجازی ایرلند چند مدل داشته، مورد اول شماره های otp که همان شماره های یکبار مصرف بوده که فقط یکبار قابل دریافت کدفعالسازی دارند. شماره های اجاره ای ایرلند ، به شماره هایی گفته می شود که در مدتی که شماره مجازی را اجاره دارید، امکان دریافت انواع کدفعالسازی را دارد. شماره های ایرلند در اپراتور آنها تفاوت دارند، ایرلند ممکن است در برنامه های مختلفی محدودیت هایی داشته باشد که در هنگام خرید شماره ایرلند برای هر برنامه انواع و قیمت قابل مشاهده و انتخاب است.

 

قیمت شماره مجازی ایرلند

شماره های ایرلنددر قیمت های مختلفی به صورت یکبارمصرف و یا اشتراک ماهیانه وجود دارد، برای مشاهده قیمت انواع شماره مجازی ایرلند به بالای همین صفحه مراجعه کنید.

 

از شماره کشور ایرلند برای چه برنامه هایی میتوان خرید کرد؟

 

  • خرید شماره مجازی
  • ربات خرید شماره مجازی
  • تمامی حقوق محفوظ است