خرید شماره مجازی قرقیزستان

خرید شماره مجازی قرقیزستان

شماره مجازی کشور قرقیزستان که با پیش شماره +996 شروع می شود در پنل مینی با امکان خرید و استفاده در برنامه های معروف و پرطرفدار مثل تلگرام، واتس‌اپ و اینتساگرام و ... قابل وجود دارید. برای خرید شماره مجازی قرقیزستان از طریق پنل شماره مینی‌پین اقدام کنید و بعد از انتخاب کشور، برنامه و یا سایتی که قصد دریافت شماره مجازی دارید را انتخاب کنید. در ادامه به نحوه خرید شماره مجازی قرقیزستان و انواع آن توضیحات داده شده است.

 

خرید شماره مجازی قرقیزستان

برای خرید شماره مجازی قرقیزستان چند انتخاب دارید، شماره مجازی یکبارمصرف یا otp  و شماره مجازی های اجاره ای و دائمی که قیمت نوع دوم از نوع اول متفاوت است. نوع اول به ازای هر پیامک است. نوع دوم شماره مجازی اجاره ای به شرط داشتن اشتراک امکان استفاده از آن شماره را دارید، برای شماره مجازی دائمی به صفحه مربوط مراجعه کنید.


انواع شماره مجازی قرقیزستان

شماره های قرقیزستان برنامه‌های مختلفی قابل خرید است، شماره مجازی xxx چند مدل داشته، مورد اول شماره های otp که همان شماره های یکبار مصرف بوده که فقط یکبار قابل دریافت کدفعالسازی دارند. شماره های اجاره ای قرقیزستان ، به شماره هایی گفته می شود که در مدتی که شماره مجازی را اجاره دارید، امکان دریافت انواع کدفعالسازی را دارد. سیاست شماره های قرقیزستان در برنامه‌ها تفاوت دارد، قرقیزستان ممکن است در برنامه‌های مختلف محدودیت های مختلفی داشته باشد که در هنگام خرید انواع شماره قرقیزستان برای کشورها قابل مشاهده و انتخاب است.

 

قیمت شماره مجازی قرقیزستان

در رابطه با قیمت های شماره مجازی قرقیزستان باید دقت کنید که ارتباط کاملا مستقیمی با اپراتور و همچنین کشوری که قصد خرید دارید، دارد. هر کشور و اپراتور با توجه به سیاست قیمت گذاری که دارد، تعرفه های متفاوتی برای هر نوع شماره در نظر گرفته است که در همین صفحه شماره مجازی های قرقیزستان قابل مشاهده و خرید است.

 

از شماره کشور قرقیزستان برای چه برنامه هایی میتوان خرید کرد؟

 

 

  • خرید شماره مجازی
  • ربات خرید شماره مجازی
  • تمامی حقوق محفوظ است