خرید شماره مجازی آمازون

خرید شماره مجازی آمازون

آمازون بزرگترین فروشگاه اینترنتی جهان است که در سراسر جهان سرویس دهی و ارسال کالا انجام می دهد. آمازون علاوه فروش کالای فیزیکی، خدمات غیرفیزیکی نیز ارائه می کند. در هر دو ضورت استفاده از خدمات آمازون برای شماره موبایل ایران ممنوع بوده و امکان استفاده و ثبت نام با پیش شماره +98 جود ندارد. برای استفاده از خدمات آمازون می توانید با خرید شماره مجازی آمازون از پنل مینی پین خرید دارید کنید، در ادامه به نحوه خرید شماره مجازی و انواع شماره مجازی ها اشاره شده است.

 

خرید شماره مجازی آمازون

برای خرید شماره مجازی آمازون باید کشوری که قصد خرید از آن را دارید حتما انتخاب کنید، انتخاب کشور از این جهت اهمیت دارد که یکسری از محدودیت ها و دسترسی ها برای برخی کشورها محدود شده است. بعد از انتخاب کشور و شارژ حساب روی دریافت شماره کلیک کنید تا پنل مینی پی شماره مجازی را به شما تحویل دهد. سپس منتظر بمانید که سیستم به شما شماره را نمایش دهد، سپس شماره مجازی دریافت شده برای آمازون را در سایت آمازون وارد کنید و منتشر دریافت کد در پنل مینی‌پین باشید و بلافاصله بعد از دریافت کد در آمازون وارد کنید.


انواع شماره مجازی آمازون

شماره های آمازون از کشورهای مختلف قابل خرید است، شماره مجازی آمازون چند مدل داشته، مورد اول شماره های otp که همان شماره های یکبار مصرف بوده که فقط یکبار قابل دریافت کدفعالسازی دارند. شماره های اجاره ای آمازون ، به شماره هایی گفته می شود که در مدتی که شماره مجازی را اجاره دارید، امکان دریافت انواع کدفعالسازی را دارد. سیاست شماره های آمازون در کشورهای آنهای تفاوت دارند، بلیزارد ممکن است در کشورهای مختلف محدودیت های مختلفی داشته باشد که در هنگام خرید انواع شماره آمازون برای کشورها قابل مشاهده و انتخاب است.


قیمت شماره مجازی آمازون

همانطور که پیش از این گفته شد، شماره های آمازون براساس کشور متفاوت هستند و به طبع آن قیمت متفاوتی دارند، همچنین قیمت اپراتورهای مختلف ارائه دهنده شماره مجازی آمازون نیز قیمت های متفاوتی دارند که در صفحه اکانت مجازی آمازون قابل مشاهده و خرید است.

قیمت شماره های آمازون کاملا بستگی به اپراتور و کشوری که قصد خرید از آن را دارید، دارد. هر کشور و اپراتور طبق سیاست قیمت گذاری قیمت های مشخصی را تعیین می کند و همین طور در پنل مینی‌پین قیمت گذاری نیز به همین شکل انجام می شود.

  • خرید شماره مجازی
  • ربات خرید شماره مجازی
  • تمامی حقوق محفوظ است