شماره مجازی بلیزارد

شماره مجازی بلیزارد

بلیزارد کمپانی آمریکایی که بازی های مختلف همچون Overwatch، Diablo، وارکرفت و استارکرفت را تولید کرده است. برای ثبت نام در بلیزارد نیاز به شماره موبایل دارید که باید شماره تایید شود،  امکان خرید انواع شماره مجازی بلیزارد از پنل مینی پین فراهم شده است و شما می توانید برای ثبت نام در سایت فروشگاهی battle.net  از شماره مجازی های بلیزارد پنل مینی پین استفاده کنید.

 

خرید شماره مجازی بلیزارد

برای خرید شماره مجازی بلیزارد به راحتی از همین صفحه مربوط به شماره بلیزارد است باید کشوری که قصد خرید از آن را دارید انتخاب کنید، کشورهای مختلف قیمت و کیفیت متفاوتی دارند و برخی امکانات برای کشورهای مختلف محدود شده است که به این نکته توجه کنید. بعد از انتخاب کشور مورد نظر، روی دریافت شماره کلیک کرده و منتظر بمانید که سیستم به شما شماره را نمایش دهد، سپس شماره مجازی دریافت شده برای بلیزارد را در سایت بلیزارد وارد کنید و منتشر دریافت کد در پنل مینی‌پین باشید و بلافاصله بعد از دریافت کد در بلیزارد وارد کنید.

بلیزارد اکثر کشورهای جهان از جمله هلند، روسیه، آلمان، قزاقستان، چین ، مصر و استونی و ... را پشتیبانی می کند.


انواع شماره مجازی بلیزارد

شماره مجازی بلیزارد  در انواع کشورهای مختلف و اپراتورهای مختلفی قابل خرید است، همچنین امکان خرید شماره های otp که یکبار قابلیت کدفعالسازی دارند و شماره های اجاره ای ماهانه وجود دارد که این شماره ها را باید با اشتراک ماهیانه خرید کرد.

شماره های بلیزارد از کشورهای مختلف قابل خرید است، شماره مجازی بلیزارد چند مدل داشته، مورد اول شماره های otp که همان شماره های یکبار مصرف بوده که فقط یکبار قابل دریافت کدفعالسازی دارند. شماره های اجاره ای بلیزارد، به شماره هایی گفته می شود که در مدتی که شماره مجازی را اجاره دارید، امکان دریافت انواع کدفعالسازی را دارد. شماره های بلیزارد در کشورهای آنهای تفاوت دارند، بلیزارد ممکن است در کشورهای مختلف محدودیت های مختلفی داشته باشد که در هنگام خرید انواع شماره بلیزارد برای کشورها قابل مشاهده و انتخاب است.


قیمت شماره مجازی بلیزارد

در مورد قیمت شماره مجازی بلیزارد ، هنگام خرید شماره مجازی امکان مشاهده و مقایسه برای کشورهای مختلفی را دارید، قیمت شماره مجازی بلیزارد براساس کشور و اپراتور آن متفاوت خواهد بود.

همانطور که پیش از این گفته شد، شماره های بلیزارد براساس کشور متفاوت هستند و به طبع آن قیمت متفاوتی دارند، همچنین قیمت اپراتورهای مختلف ارائه دهنده شماره مجازی بلیزارد نیز قیمت های متفاوتی دارند که در صفحه اکانت مجازی بلیزارد قابل مشاهده و خرید است.

  • خرید شماره مجازی
  • ربات خرید شماره مجازی
  • تمامی حقوق محفوظ است