خرید شماره مجازی برزیل

خرید شماره مجازی برزیل

برزیل با داشتن پیش شماره +55 دارای قیمت متوسطی از شماره مجازی های دیگر کشورها بوده و خرید شماره مجازی برزیل از طریق پنل مینی پین امکان پذیر هست. در هنگام خرید شماره مجازی برزیل امکان انتخاب شهر وجود نداشته و شماره مجازی از اپراتور مجازی کشور برزیل تحویل داده می شود. در مورد روش خرید شماره مجازی در ادامه توضیح داده شده است.

 

خرید شماره مجازی برزیل

خرید شماره مجازی برزیل از پنل خرید شماره مینی پین بسیار راحت است، شما پس از انتخاب کشور مورد نظر می بایست برنامه و سایت مورد نظر را انتخاب کنید، شماره های کشور برزیل به دلیل گستردگی فعالیت های تجاری و اقتصادی در بسیاری از برنامه ها و سایت ها امکان خرید شماره دارد.


انواع شماره مجازی برزیل

شماره های برزیل از کشورهای مختلف قابل خرید است، شماره مجازی برزیل چند مدل داشته، مورد اول شماره های otp که همان شماره های یکبار مصرف بوده که فقط یکبار قابل دریافت کدفعالسازی دارند. شماره های اجاره ای برزیل ، به شماره هایی گفته می شود که در مدتی که شماره مجازی را اجاره دارید، امکان دریافت انواع کدفعالسازی را دارد. برزیل در بیشتر کشورها قابل استفاده است و به همین دلیل امکان دریافت شماره مجازی برای برزیل از کشورهای مختلف وجود دارد، البته به قیمت شماره برای هر کشور دقت کنید.

 

قیمت شماره مجازی برزیل

چند عامل در قیمت شماره مجازی های برزیل تاثیر گذار است، مورد اول اپراتوری که قصد خرید از آن را دارید که برای تشخیض اپراتور شماره مجازی عددی در کنار اسم برنامه یا کشور درج شده است.

مورد بعدی برنامه ای که قصد خرید از آن را دارید که در قیمت خرید شماره مجازی برزیل تاثیر گذار خواهد بود.

 

از شماره کشور برزیل برای چه برنامه هایی میتوان خرید کرد؟

 

  • خرید شماره مجازی
  • ربات خرید شماره مجازی
  • تمامی حقوق محفوظ است