خرید شماره مجازی کانادا

خرید شماره مجازی کانادا

شماره مجازی کانادا با پیش شماره +1 بوده و از برنامه هایی همچون تلگرام، واتس اپ، اینستاگرام، توییتر، وایبر و سایت هایی همچون اپل، گوگل، فیسبوک پشتیبانی می کند.اعتبار کد فعال سازی زمانی محدود بوده و بین 3 تا 5 دقیقه پس از دریافت کد فعال سازی است.

استفاده از این نوع شماره های مجازی کشور کانادا همانند دیگر شماره ها امکان استفاده یکبار مصرف otp  و سرویس های مختلفی مثل اجاره شماره هم امکان پذیر است.

برخی افراد قصد خرید شماره مجازی کانادا دارند و امکان اینکه در هنگام خرید برای شما دقیقا شماره مجازی کانادا تحویل داده شود امکان پذیر نیست. به دلیل اینکه شماره مجازی کانادا از اپراتورهای مختلف ارائه می شود و محدود کردن پیش شماره شهر خاص وجود ندارد.

در کل استفاده از این شماره های برای استفاده های موقت پیشنهاد می شود، یعنی شما برای ورود به تلگرام یا برنامه هایی مثل تیندر از شماره کشور کانادا استفاده می کنید و پس از آن نیازی به دریافت کد مجدد برای این برنامه ندارید. اگر قصد دریافت مجدد شماره از همین کشور دارید باید از شماره های اجاره ای کانادا استفاده کنید.

 

خرید شماره مجازی کانادا 

در مینی پین امکان خرید انواع شماره مجازی کانادا برای برنامه و سایت های مختلف فراهم شده است، شماره مجازی های کانادا برای برنامه های مثل واتس اپ ، تلگرام و اینستاگرام امکان خرید شماره وجود دارد. برای خرید شماره مجازی کانادا به راحتی از طریق پنل مینی پین، کشور کانادا را انتخاب کرده و برنامه یا سایت مورد نظر خود را انتخاب کنید و شماره دریافت کنید.


انواع شماره مجازی کانادا

کانادا یکی از پیشروترین کشورها است و به همین دلیل شماره مجازی در برنامه و سایت های زیادی قابل استفاده از محدودیتی برای شماره مجازی های کانادا وجود ندارد.

شماره های کانادا امکان استفاده در بیش از 100 برنامه و سایت مختلف را داشته و به راحتی از طریق پنل مینی پین امکان خرید انواع شماره مجازی کانادا امکان‌پذیر است.


قیمت شماره مجازی کانادا

شماره مجازی کانادا در قیمت های مختلفی ارائه می شود، قیمت شماره ها براساس برنامه یا سایتی که قصد خرید دارید متفاوت بوده و برای قیمت دقیق باید سرویس مدنظر خود را برای کشور کانادا انتخاب کنید.

  • خرید شماره مجازی
  • ربات خرید شماره مجازی
  • تمامی حقوق محفوظ است