شماره مجازی عمان

شماره مجازی عمان

شماره مجازی عمان با پیش شماره +968 شروع می‌شود، مالزی یکی از کشورهای با ارتباط خوب با کشورهای جهان بوده و به همین دلیل امکان استفاده از شماره مجازی عمان در برنامه و سایت های بسیار زیادی است. شماره های مجازی عمان  از شهرهای مختلف این کشور تحویل داده می شود و امکان انتخاب شهر خاصی وجود ندارد.

 

 

خرید شماره های عمان

امکان خرید شماره مجازی عمان از طریق سایت و یا ربات تلگرامی مینی‌پین فراهم شده است و به راحتی با انتخاب کشور عمان ، انواع شماره های عمان برای برنامه های مختلف را مشاهده خواهید کرد. بعد از انتخاب برنامه موردنظر باید توضیحات مربوط به هر شماره را مطالعه کرده و سپس روی دریافت شماره کلیک کنید، سیستم به صورت اتوماتیک شماره مجازی مدنظر شما را تحویل می دهد، سپس در مدت زمان مشخص باید شماره را در سایت یا برنامه انتخابی وارد کنید و در مینی‌پین منتظر دریافت کدتایید شوید.


انواع شماره مجازی عمان

امکان خرید انواع شماره مجازی عمان برای دریافت یکبار کدفعالسازی otp و یا شماره های اجاره ماهیانه عمان در پنل مینی پین وجود دارد.

شماره های otp  کشور عمان شماره هایی هستند که امکان دریافت یکبار کد تایید را داشته و در صورت خروجی امکان دریافت مجدد کدفعالسازی ندارد.

شماره های اجاره ای عمان ، به شماره هایی گفته می شود که برای امکان استفاده در سرویس ها و برنامه های مختلف را در طول مدتی که حق اشتراک آن را پرداخت می کنید، قابل استفاده هستند.

خرید شماره مجازی دائمی عمان تنها در صورتی وجود دارد که شما حق اشتراک ماهیانه آن را پرداخت کنید. شماره مجازی دائمی فقط گوگل ویس است که از صفحه خرید شماره گوگل ویس قابل خرید است.

 

قیمت شماره مجازی عمان

شماره های عمان در قیمت های مختلفی به صورت یکبارمصرف و یا اشتراک ماهیانه وجود دارد، برای مشاهده قیمت انواع شماره مجازی عمان به بالای همین صفحه مراجعه کنید. 

  • خرید شماره مجازی
  • ربات خرید شماره مجازی
  • تمامی حقوق محفوظ است