خرید شماره مجازی پی پال

خرید شماره مجازی پی پال

پی پال سرویس پرداخت آنلاین برای وبسایت ها و پرداخت برای اشخاص مختلف است. توسط پی پال می توانید برای سایت خود درگاه پرداخت بگیرید و افراد مختلف از سراسر دنیا امکان پرداخت برای خرید از سایت شما را دارند. برای استفاده از پی پال نیاز به اطلاعات هویتی و البته یک شماره موبایل برای ثبت نام دارید، امکان استفاده از شماره مجازی پی پال پنل مینی‌پین وجود دارد. ه در ادامه توضیحات مربوط به خرید شماره مجازی پی پال نوشته شده است.

خرید شماره مجازی پی پال

امکان خرید انواع شماره مجازی پی پل از کشور های مختلف در پنل مینی‌پین فراهم شده است، پس از ثبت نام و ورد به پنل مینی‌پین از صفحه خرید شماره مجازی پی پال، کشور مدنظر خود را انتخاب کنید. بعد از بررسی صحیح بودن برنامه و کشور، روی دریافت شماره کلیک کنید، سیستم شماره را به شما نمایش می دهد، سپس شماره را در سایت پی پال وارد کنید و منتظر دریافت کد در مینی‌پین باشید. پس از دریافت کد تایید در سایت پی‌پال وارد کنید.


انواع شماره مجازی پی پال

شماره های پی پال در کشورهای آنهای تفاوت دارند، پی پال ممکن است در کشورهای مختلف محدودیت های مختلفی داشته باشد که در هنگام خرید انواع شماره پی پال برای کشورها قابل مشاهده و انتخاب است.


قیمت شماره مجازی پی پال

همانطور که پیش از این گفته شد، شماره های پی پال براساس کشور متفاوت هستند و به طبع آن قیمت متفاوتی دارند، همچنین قیمت اپراتورهای مختلف ارائه دهنده شماره مجازی پی پال نیز قیمت های متفاوتی دارند که در صفحه اکانت مجازی پیپال قابل مشاهده و خرید است.

  • خرید شماره مجازی
  • ربات خرید شماره مجازی
  • تمامی حقوق محفوظ است