خرید شماره مجازی آمریکا

خرید شماره مجازی آمریکا

خرید شماره مجازی آمریکا

شماره مجازی کشور آمریکا با پیش شماره +1 شروع شده و توسط اپراتورهای مختلف به صورت سیم کارت واقعی و سیم کارت مجازی ( Virtual  ) ارائه می شود.

شماره مجازی آمریکا یکی از بهترین شماره مجازی ها بوده که با بیشتر اپلیکیشن ها و سایت ها حساسیت کمتری نسبت به این شماره مجازی ها دارند.

از شماره مجازی آمریکا برای چه برنامه هایی می توان خرید کرد؟

یکی از بهترین کشورها برای خرید شماره مجازی، کشور آمریکا بوده و شماره های این کشور توسط اکثر برنامه ها و وبسایت ها پشتیبانی می کند.

برای فعال سازی شماره مجازی آمریکا بهتر از آیپی همین کشور استفاده کنید تا در روند فعال‌سازی مشکلی ایجاد نشود و شماره خریداری شده در برنامه مورد نظر مسدود نشود.

چطور شماره مجازی آمریکا خرید کنیم؟

برای خرید شماره مجازی آمریکا به بالای همین صفحه رفته و برنامه یا سایت مورد نظر خود را انتخاب کنید، سپس توضیحات مربوط به این کشور و برنامه انتخابی را مطالعه کنید.

سپس روی دریافت شماره کلیک کنید، سپس شماره مجازی آمریکا مطابق با برنامه انتخابی به شما نمایش داده می شود.

این شماره تا 5 دقیقه پس از نمایش دادن معتبر بوده و نیاز است در کوتاه ترین زمان ممکن، شماره را در برنامه وارد کنید، در هنگام وارد کردن به کد کشور آمریکا ( +1) دقت کنید.

پس از دریافت کد فعالسازی باید در همان لحظه کد فعالسازی را در برنامه وارد کنید، نکته قابل توجه این است که تنها یکبار امکان دریافت کد فعالسازی وجود دارد.

در صورتی که کد فعال سازی به هر دلیلی برای شما ارسال نشد، اعتباری از شما کسر نشده و نسب به دریافت مجدد شماره مجازی آمریکا اقدام کنید.

امکان استفاده شماره مجازی آمریکا برای اپل آیدی وجود دارد؟

بله ، امکان استفاده وجود دارد ولی پیشنهاد نمی شود.

برای خرید شماره مجازی اپل آیدی از شماره های دائمی استفاده کنید ه علاوه بر فعال سازی برای اپل آیدی امکان استفاده تماس و پیام رایگان و همچنین قابل استفاده برای اکثر وب سایت ها و برنامه ها است. جهت خرید شماره مجازی اپل آیدی اینجا کلیک کنید.

پیش شماره آمریکا برای خرید شماره مجازی چیست؟

پیش شماره تمامی شماره های آمریکا با +1 شروع می شود.

 

تمامی حقوق محفوظ است