خرید شماره مجازی دیسکورد

خرید شماره مجازی دیسکورد

دیسکورد یک شبکه اجتماعی و پیامرسانی که برای گیمرها طراحی شده است، دیسکورد محیطی بسیار عالی برای به اشتراک گذاری صفحه نمایش و همچنین مکالمه و گفتگو است. برای استفاده از دیسکورد نیاز به شماره ای برای ثبت نام هستید که می توانید از شماره مجازی دیسکورد استفاده کنید.

 

خرید شماره مجازی دیسکورد

امکان خرید شماره مجازی دیسکورد از طریق سایت و یا ربات تلگرامی مینی‌پین فراهم شده است و به راحتی با انتخاب برنامه دیسکورد ، انواع شماره های دیسکورد برای کشورهای مختلف را مشاهده خواهید کرد. بعد از انتخاب کشور موردنظر باید توضیحات مربوط به هر شماره را مطالعه کرده و سپس روی دریافت شماره کلیک کنید، سیستم به صورت اتوماتیک شماره مجازی مدنظر شما را تحویل می دهد، سپس در مدت زمان مشخص باید شماره را در برنامه دیسکورد وارد کنید و در مینی‌پین منتظر دریافت کدتایید شوید.


انواع شماره مجازی دیسکورد

برای دیسکورد شماره مجازی های مختلفی وجود دارد، انواع شماره مجازی دیسکورد را در همین صفحه که مربوط به شماره مجازی دیسکورد است می توانید مشاهده کنید، شماره های دیسکورد در انواع otp که کدیکبار مصرف دریافت می کنند، شماره های اجاره ای و دائمی قابل خرید است.

 

قیمت شماره مجازی دیسکورد

همانطور که پیش از این گفته شد، شماره های دیسکورد براساس کشور متفاوت هستند و به طبع آن قیمت متفاوتی دارند، همچنین قیمت اپراتورهای مختلف ارائه دهنده شماره مجازی دیسکورد نیز قیمت های متفاوتی دارند که در صفحه اکانت مجازی دیسکورد قابل مشاهده و خرید است.

قیمت شماره های دیسکورد کاملا بستگی به اپراتور و کشوری که قصد خرید از آن را دارید، دارد. هر کشور و اپراتور طبق سیاست قیمت گذاری قیمت های مشخصی را تعیین می کند و همین طور در پنل مینی‌پین قیمت گذاری نیز به همین شکل انجام می شود.

  • خرید شماره مجازی
  • ربات خرید شماره مجازی
  • تمامی حقوق محفوظ است