خرید شماره مجازی فیسبوک

خرید شماره مجازی فیسبوک

فیسبوک شبکه احتماعی پرطرفداری که در تمام دنیا شناخته شده و کاربران بسیاری زیادی دارد، برای استفاده از فیسبوک در هنگام ثبت نام نیاز به وارد کردن شماره موبایل دارد، اگر قصد استفاده از فیسبوک را دارید و نمیخواهید که از شماره موبایل خود استفاده کنید، از سرویس خرید شماره مجازی فیسبوک در پنل مینی پین استفاده کنید. مینی پین امکان خرید انواع شماره مجازی فیسبوک کشورهای مختلف را فراهم کرده است.

 

خرید شماره مجازی فیسبوک

برای خرید شماره مجازی فیسبوک به راحتی از همین صفحه مربوط به مشاره فیسبوک است باید کشوری که قصد خرید از آن را دارید انتخاب کنید، کشورهای مختلف قیمت و کیفیت متفاوتی دارند و برخی امکانات برای کشورهای مختلف محدود شده است که به این نکته توجه کنید. بعد از انتخاب کشور مورد نظر، روی دریافت شماره کلیک کرده و منتظر بمانید که سیستم به شما شماره را نمایش دهد، سپس شماره مجازی دریافت شده برای فیسبوک را در سایت فیسبوک وارد کنید و منتشر دریافت کد در پنل مینی‌پین باشید و بلافاصله بعد از دریافت کد در فیسبوک وارد کنید.


انواع شماره مجازی فیسبوک

به صورت کلی شماره مجازی در انواع مختلفی وحود دارد که در ادامه توضیح داده می شود.

شماره مجازی یکبار مصرف OTP : این شماره ها امکان دریافت یکبار کدفعالسازی را دارند و به این معنی که قیمت به ازای هر پیامک کدتایید است.

شماره مجازی اجاره ای: این شماره مجازی ها را باید به صورت زمان داره خرید کنید که از ساعتی تا چندین روزه فعال هستند، شماره می توانید از این شماره ها در مدت زمان اجاره کد فعالسازی به هر تعداد و هر سایتی دریافت کنید و محدودیتی از بابت تعداد کدفعالسازی ندارد.


قیمت شماره مجازی فیسبوک

قیمت شماره های فیسبوک کاملا بستگی به اپراتور و کشوری که قصد خرید از آن را دارید، دارد. هر کشور و اپراتور طبق سیاست قیمت گذاری قیمت های مشخصی را تعیین می کند و همین طور در پنل مینی‌پین قیمت گذاری نیز به همین شکل انجام می شود.

 

  • خرید شماره مجازی
  • ربات خرید شماره مجازی
  • تمامی حقوق محفوظ است