سوالات متداول

سوالات متداول

مالی

سوال: پرداخت کردم ولی حسابم شارژ نشده و مبلغ هم ازم کسر شده، چکار کنم؟

جواب: لطفا تا 72 ساعت منتظر عودت وجه از سمت بانک باشید و در صورت عدم عودت وجه تیکت درج نموده و در تیکت خود حتما شماره کارتی که با آن پرداخت نموده اید و مبلغ را ذکر کنید.قبل از خرید

 

سوال: آموزش دریافت شماره و کدفعالسازی رو از کجا میتونم بخونم؟

جواب: به صفحه راهنما استفاده از سامانه  مراجعه کنید.

سوال: شماره بدون ریپورت یعنی چی؟
جواب: منظور از شماره مجازی بدون ریپورت، شماره ای است که محدودیتی برای استفاده نداشته باشد و معمولا این اصطلاح برای تلگرام استفاده میشود و منظور این است که آن شماره مجازی قابلیت ارسال پیام به شخصی افراد را داراست.

سوال: شماره منقضی شده یعنی چی؟
جواب: شماره های آنلاین در زمان محدودی قابلیت دریافت کد را دارند و در صورتی که در این بازه زمانی کد دریافت نشود شماره منقضی شده و می بایست شماره دیگری دریافت کنید. اعتبار شما تا دریافت کد کسر نمی شود.

سوال: چرا قیمت هر برنامه متفاوته؟
جواب: قیمت شماره هر کشور برای هر برنامه ای با توجه به قوانین آن متفاوت بوده و کاملا بستگی به سیایت قیمت گذاری سرویس دهنده هر کشور است.

سوال: بیشتر از یک ساعته منتظر دریافت کد هستم، کد رو برام بفرستید!

جواب: مهلت دریافت کد در زمان انتظار دریافت کد مشخص است و پس از این زمان شماره منقضی می شود و اگر کد رو دریافت نکردید میبایست شماره دیگری دریافت کنید ( تا زمانی که کد دریافت نشده باشد، اعتبار کسر نخواهد شد) و در رابطه با ارسال کد، ارسال کد اتوماتیک و سیستمی انجام می شود و دخالت انسانی وجود ندارد، بنابراین میبایست شماره را در برنامه مورد نظر در کوتاه ترین زمان ممکن وارد نموده و منتظر ارسال کد توسط سیستم باشید.

سوال: شماره رو در برنامه وارد کردم، کد رو کجا دریافت میکنم؟

جواب: کد یا همان پیامک دارای کدتاییده توسط سامانه برای شما ارسال می شود و می بایست منتظر ارسال توسط سامانه باشید.

سوال: شماره تا چه زمان در اختیار ماست؟

جواب:

این نوع شماره‌ها از اپراتورهای مخابراتی کشورها دریافت می شود و بنا به نوع شماره ها و تجربه ما در این زمینه اختصاصی بوده و بعد از استفاده شما به شخص دیگری واگذار نخواهد شد.

در صورتی که بعد از استفاده از حسابی که ساختید خارج نشوید و آن حساب نیاز به تأیید پیامکی مجدد نباشید همیشه می توانید از آن استفاده کنید.

بعد از سپری شدن تایم، شماره‌ها به جهت امنیت و هزینه‌های نگهداری از شبکه خارج شده و کس دیگری به آن شماره دسترسی نخواهد داشت و لذا امکان دریافت کد مجدد نمی‌باشد. این شماره ها برای وریفای و تأیید اکانت بوده و فقط در زمانی که در اختیار شما قرار میگیرند  قادر به دریافت پیامک هستند.

شماره ها از طرف مینی پین به هیچ عنوان به شخص دیگری واگذار نخواهد شد، اما در صورتی که برخی اپراتورهای خارجی شماره را در اختیار شخص دیگری قرار دادند مینی پین هیچ تعهدی نسبت به این مسأله نمی پذیرد، البته این مسأله در صورت اتفاق بسیار نادر بوده و جای نگرانی نیست.

 

سوال: تفاوت شماره جلوی اسم برنامه و کشور چیست؟

این اعداد نشانگر اپراتورهای مخابراتی مختلف هستند، بدین معنا که شماره‌های مختلف از اپراتورهای مخابراتی مختلفی از کشورهای مختلف موجود است، مثلا انگلستان1 به معنای شماره مجازی انگلستان از اپراتور مخابراتی شماره 1 است و انگلستان2 به معنای شماره مجازی انگلستان از اپراتور مخابراتی2

شماره از اپراتورهای مخابراتی مختلف به این جهت افزوده شده که از یک کشور، موجودی شماره بیشتری باشد و در صورتی که یکی از اپراتورهای مخابراتی با کمبود موجودی مواجه شد کاربران بتوانند از اپراتورهای مخابراتی دیگر شماره تهیه کنند.

گران بودن شماره برخی اپراتورها الزاما به معنای کیفیت بالاتر آن شماره‌ها نیست، بلکه بنا به قوانین مخابراتی و ... قیمت هر اپراتور تعیین می‌شود، شما می‌توانید از ارزان‌ترین اپراتور شماره تهیه کنید و در مواردی کیفیت برخی اپراتورها بیشتر است که بنا به تجربه کاربری شما فهمیده می‌شود و قاعده و قانون مشخصی نمی‌توان داد.

 

سوال: آیا شماره‌ها امن هستند؟

جواب: شماره هایی که دریافت می کنید از طرف نامبرلند به هیچ کس دیگری واگذار نمی شود و فقط در اختیار شماست، اما برای حفظ امنیت بیشتر نکات ایمنی سرویس خود را رعایت کنید، مثلا برای تلگرام رمز دو مرحله ای تعریف کنید، در صورتی وجود رمز دو مرحله ای حتی اگر شخص به شماره دسترسی پیدا کند تا زمانی که رمز انتخابی شما را نداشته باشد به هیچ وجه نمی تواند به اطلاعات شما دسترسی پیدا کند.

 

سوال: شماره موجود نیست

جواب: 

در برخی موارد ممکن است که بعضی از شماره‌ها به صورت آنلاین از سمت اپراتورهای مخابراتی کشورهای مختلف در اختیار پنل مینی‌پین قرار نگیرد.

به عنوان نمونه شماره انگلستان1 موجود است اما زمانی که شما دکمه دریافت شماره را می‌زنید در روند مخابراتی از سمت خارج کشور اختلالات و یا محدودیت هائی در آن لحظه وجود داشته باشد و امکان آنلاین شدن شماره در آن زمان برای دریافت پیامک وجود نخواهد داشت.

در اینگونه موارد سعی کنید از شماره‌های دیگر استفاده کنید، مینی پینتنوع شماره بسیار زیادی دارد و از هر کشور هم از اپراتورهای مخابراتی مختلف موجودی دارد.

در صورتی باز هم مشکل حل نشد و قصد استفاده از شماره‌های دیگر را نداشتید، مقداری صبر کنید و دوباره تست کنید. این مشکل برای برخی از شماره‌های کمیاب ممکن است بیشتر از بقیه کشورها رخ دهد.

نگران نباشید، تا زمانی که شماره و کد پیامکی به شما تحویل داده نشود هیچ هزینه‌ای از کیف پول شما کسر نخواهد شد.

 

 

 

 

هنگام خرید

 

سوال: شماره ای که برای تلگرام خریدم بعد از دریافت کد یه نفر دیگه وارد اون بود یا two-step verification روی اکانت فعال بود، و نتوستم وارد بشم راه حل چیه؟
جواب: با توجه به اینکه شماره ها مستقیما از پنل های خارجی دریافت می شوند و ربات/پنل وب تنها واسط بین کاربر و پنل است امکان بررسی شماره ها امکان پذیر نیست! به همین علت گاها ممکن است بعد از دریافت کد اکانتی از قبل توسط شماره مورد نظر در اپلیکیشن مورد نظرتان خصوصا تلگرام فعال باشد؛ تنها راه حل برای جلوگیری از بروز این مشکل، چک کردن شماره مجازی قبل از دریافت کد است، بررسی این که شماره مجازی در اپلیکیشن مورد نظرتان قبلا ثبت شده است یا خیر به راحتی امکان پذیر است، برای تلگرام اگر شماره ثبت شده باشد بلافاصله با وارد کردن شماره در تلگرام پیغام ارسال کد به تلگرام فعال دیگر نمایش داده می شود و مانند شماره های ریجستر نشده نیست و این مورد به راحتی برای تلگرام و دیگر اپلیکیشن ها قابل بررسی است؛ در هر صورت اگر شماره ای دریافت کردید که از قبل ثبت شده بود (به ندرت پیش می آید) هرگونه عواقب آن بر عهده خریدار خواهد بود و این واحد هیچ گونه مسئولیتی در رابطه با بی دقتی کاربران را برعهده نمی گیرد.

سوال: چرا شماره های چین شما همشون مشکل داره؟ یا کد نمیده یا اینکه رمزدومرحله ای داره؟!

جواب: اگر به خاطر داشتید باشید، تبلیغات در تلگرام اکثرا با شماره های چین انجام میشد و عاملین چنین تبلیغاتی از چنین سرویس های خارجی برای تبلیغات انبوه استفاده میکردند. به همین دلیل اکثرا شماره ها مشکل دارند و برای همین هست که ما شماره چین برای تلگرام را به هیچ وجه پیشنهاد نمی دهیم.

سوال: شماره خریدم کد نمیده چیکار کنم؟
جواب: دریافت کد به عوامل مختلفی بستگی دارد. در صورت عدم دریافت از صحت شماره، کدکشور، برنامه انتخابی و در فاصله زمانی بسیار کمی شماره را در برنامه وارد کنید. در صورت عدم دریافت مجدد تلاش کنید.

سوال: شماره ای  را خریداری کردیم و بعد از چند دقیقه پیام داده شد که شماره مورد نظر منقضی شده است و کدی دریافت نشده است

جواب: در صورتی که شماره ای کد فعالسازی را دریافت نکند، پس از زمان مشخص شده توسط سامانه که حدود 5 دقیقه است، شماره منقضی شده و می بایست یک شماره دیگر دریافت کنید.

 

سوال: شماره رو وارد برنامه ( مثلا تلگرام) کردم اما میگه اشتباهه، چرا اینجوریه؟
جواب: برای خطوط چین معمولا این مشکل پیش خواهد آمد، با شماره ای از کشور دیگری امتجان کنید یا بر روی رد کردن شماره کلیک کرده و شماره دیگری دریافت کنید.

 

 

بعد از خرید

 

سوال: بیش از 3 شماره در روز از ربات خریدم اما بعد از چند ساعت همه شماره ها delete account شدند. علت چیه؟
جواب: علت دیلیت اکانت شدن شماره ها حساس شدن تلگرام نسبت به آی پی شماست.
از آنجایی که تلگرام مخالف با عضو فیک و شماره مجازی در تلگرام است نباید بیش از 3 شماره مجازی بر روی یک آی پی (در یک روز) ثبت نام کنید.
اگر قصد دارید تعداد بالا شماره مجازی خریداری و ثبت نام کنید، باید آی پی خود را پس از ثبت هر 3 شماره تغییر دهید.
برای تغییر آی پی دو راه وجود دارد :

1- استفاده از وی پی ان 
2- خاموش و روشن کردن مودم ، یا خاموش و روشن کردن دیتا در تلفن همراه برای چند دقیقه موجب تغییر آی پی شما خواهد شد.

سوال: شماره رو خریدم ولی الان دیگه بدردم نمیخوره، پولمو بهم برگردونید!

جواب: مسئولیت سامانه تحویل کدفعالسازی به کاربر است، پس از ارائه کد امکان عودت وجه به هر دلیلی امکان پذیر نمی باشد.

سوال: پیام میفرستم ارسال نمیشه!

جواب: این اتصال معمولا برای تلگرام می افتد و یعنی این شماره ریپورت شده است و یا اینکه جزو کشورهایی هست که پس از فعال شدن به صورت پیشفرض ریپورت هستند و می بایست به ربات @spambot پیام دهید و منتظر اعلام زمان برای رفع ریپورتی شوید. این شماره تنها امکان شروع یک چت را ندارد و اگر فردی به آیدی شما پیام دهد، امکان پاسخ دادن به وی را دارید و می توانید چت را ادامه دهید و همچنین امکان عضویت در گروه و کانال های تلگرامی را نیز دارید.

سوال: اشتباهی اکانتی که قبلا ازتون خریده بود رو لاگ اوت (logout) کردم و اطلاعاتم توش بود، دوباره بهم کدفعالسازی بدید.

جواب: مسئولیت و حیطه کاری سامانه تنها به ارائه یکبار کد جهت فعالسازی اکانت در برنامه/سایت مورد نظر بوده و استفاده و قرار دادن اطلاعات مهم در این اکانت ها از جانب ما مورد قبول نبوده و امکان بازیابی وجود ندارد. ( ممکن است برخی شماره ها امکان دریافت مجدد کدفعالسازی را داشته باشند که در صفحه شماره های آنلاین خریداری شده درج شده است)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

به صورت کلی کیفیت شماره‌های دائمی در استفاده بهتر از شماره‌های عادی بوده و کاربران مشکلات کمتری را در استفاده تجربه کرده اند و به جهت کیفیت بالاتر و دائمی بودن و محدودیت‌های کمتر، قیمت بالاتری نیز دارد.

قیمت گذاری شماره‌های عادی و اجاره‌ای مختلف بنا به متغیر بودن کشورها و قوانین هر کدام و تفاوت اپراتورهای مخابراتی و هزینه‌های متفاوت هر کدام از آنهاست، از این رو گرانتر بودن هر شماره الزاما به معنای کیفیت بالاتر نمی‌باشد، مثلا اگر 4 نوع شماره انگلستان برای تلگرام موجود بود الزاما به این معنا نیست که هر کدام از آن‌ها قیمت بیشتری دارد کیفیت بالاتری نیز دارد، بلکه این مسأله کاملا متغیر و بستگی به نوع شماره و قوانین نرم افزارها دارد و تجربه کاربری شما مهمتر از قیمت شماره هاست، ولی به صورت کلی بعضی کشورهای ارزان همانند روسیه و قزاقستان و چین از کیفیت کمتری برخوردار هستند چرا که تعداد استفاده از این شماره‌ها به مراتب بیشتر است و به همین جهت نرم افزارهای مختلف حساسیت بیشتری به این شماره‌ها دارند.

برای تلگرام شماره های ستاره دار کیفیت بهتری دارند، چرا که بدون ریپورت بوده و از ابتدای راه اندازی قابلیت ارسال پیام به شخصی افراد را دارند و هنگام راه اندازی هم تلگرام حساسیت کمتری نسبت به آنها دارد و احتمال مسدودی کم است، البته شماره های بدون ستاره نیز در صورت رعایت اصول مشکلی نخواهند داشت ولی مقداری ریسک بیشتری دارند.

برای واتساپ سعی کنید از کشورهای ارزان قیمت همانند روسیه،قزاقستان،چین استفاده نکنید، چرا که به علت استفاده بیش از حد از این شماره ها، واتساپ حساسیت بیشتری داشته و امکان مسدود شدن شماره توسط واتساپ بالا می رود.

برای سایر سرویس ها نیز به صورت کلی تفاوتی میان شماره ها نیست، مگر اینکه سرویس مورد نظر محدودیت یا حساسیت خاصی داشته باشد.

به صورت کلی رعایت کردن اصول راه اندازی نرم افزارها همچون اینکه آی.پی شما با آی پی کشور مورد نظر هماهنگ باشد و از آی پی اشتراکی استفاده نکنید، از نسخه هائی از نرم افزارها استفاده کنید که حساسیت کمتری روی آنهاست مثل نسخه‌های قدیمی غیر رسمی تلگرام و ....، این اصول مهمتر از کشور انتخاب است اما شماره کشورها در مواردی متفاوت هستند و برخی کیفیت بهتری دارند که ممکن است به مرور تجربه‌های کاربری نسبت به نوع استفاده‌ای که از شماره دارید به دست بیاورید.

  • خرید شماره مجازی
  • ربات خرید شماره مجازی
  • تمامی حقوق محفوظ است