راهنما جامع استفاده از سامانه {درحال بروزرسانی}

راهنما جامع استفاده از سامانه {درحال بروزرسانی}

🔵 راهنمای ثبت نام:

🔸 بر روی دکمه "ورود ثبت نام" موجود در نوار بالا سمت راست کلیک کنید.

 

🔵 نکات مرتبط با دریافت شماره:

🔸  این شماره ها فقط برای راه اندازی سرویس های مختلف می باشند و هر شماره فقط برای یک سرویس قابل استفاده بوده و فقط یکبار پیامک ورود را دریافت می کند.

🔸 شماره ها اختصاصی بوده و اصولا تا زمانی که از نرم افزار مربوطه خارج نشوید قابل استفاده هستند.

🔸 سامانه تا زمانی که کد تأیید پیامکی را برای شما ارسال نکند، هزینه ای از شما کسر نمی کند.

 

🔵 دریافت شماره:

1- ابتدا کشور مورد نظرتان را انتخاب کنید.

2- سپس سرویس مورد نظر را انتخاب کنید، تلگرام یا واتساپ یا ....، در صورتی که سرویس مورد نظر در لیست نبود "دیگر سرویس ها" را انتخاب کنید.

 

🔵 از چه کشوری شماره بگیریم؟

⚫️  برای تلگرام:

کشورهایی که جلوی آنها ستاره است بدون ریپورت هستند، بدین معنا که می توانید با آن شماره ها به شخصی افراد پیام بدهید. بقیه شماره ها ریپورت هستند بدین معنا که نمی توانید به شخصی افراد پیام بدهید (البته ممکن است بعد از حدود چهار پنج روز این مشکل برطرف شود اما باز هم اگر قصد ارسال پیام به شخصی دارید این نوع شماره ها توصیه نمی شوند)

شماره های ستاره دار با کیفیت تر بوده و بین آنها تفاوت خاصی نیست، بلکه مسأله سلیقه شخصی شماست که بخواهید از کدام کشور شماره مجازی داشته باشید، و اگر کیفیت برای شما اهمیت زیادی دارد سعی کنید از شماره های گرانتر همانند فرانسه و ... خرید کنید چرا که درخواست کمتری برای آنها وجود داشته و احتمال مشکل دار شدن آنها شاید کمتر باشد، البته این در حد یک احتمال است که توجه به آن خالی از لطف نیست.

⚫️  برای واتساپ:

واتساپ محدودیت های خیلی زیادی برای شماره های مجازی در نظر گرفته و لذا باید شماره های کشورهای مختلف را تست کنید تا جواب بگیرید.

⚫️  سایر سرویس ها:

در اکثر سرویس ها تفاوت خاصی میان کشورها نیست و بیشتر به سلیقه شماست که از شماره کدام کشور استفاده کنید.

 

◼️ توضیحات تکمیلی:

🔹 قسمت اول شماره که با + آماده است پیش شماره می باشد، مثلا +7 برای روسیه +996 برای قرقیزستان و ...؛  شماره را در نرم افزار مربوطه به درستی وارد کنید و دکمه ادامه را بزنید، در صورتی که نرم افزار مربوطه شماره را قبول نکرد نگران نباشید، در پنل دکمه "رد کردن شماره" را بزند تا شماره از رده خارج شده و هزینه به حساب پنل شما برگشت بخورد و بدین ترتیب می توانید یک شماره دیگر گرفته و تست کنید.

🔹 بعد از وارد کردن شماره در نرم افزار یا سرویس مربوطه، دقت کنید که نرم افزار مربوطه کد تأیید را به صورت پیامکی فرستاده باشد، هر زمان که کد به صورت پیامک ارسال شد در همان کادری که شماره را دریافت کرده اید منتظر باشید تا کد نمایش پیدا کند. پنل هر 10 ثانیه یکبار وضعیت شماره را به روزرسانی می کند که آیا پیامک دریافت شده یا خیر ( دقت کنید در بعضی مواقع تلگرام 2 دقیقه بعد از وارد کردن شماره کد را پیامک می کند که ثانیه شماری را به شما نمایش میدهد)

🔹 در صورتی که بیش از 5 دقیقه منتظر شدید و کدی دریافت نکردید نگران نباشید، شماره به صورت سیستمی منقضی شده و اعتبار از شما کسر نمی شود.

 

🔵 نکات ضروری شماره های تلگرام:

🔸 دقت کنید که تلگرام به شماره های مجازی حساسیت زیادی دارد، مخصوصا شماره های ریپورتی (شماره هایی که جلوی آنها در پنل ستاره نیست) همانند شماره های روسیه، قزاقستان، چین و ....، لذا هنگام راه اندازی نکات زیر را با دقت در نظر بگیرید:

🔸 شماره ها را روی تلگرام غیر رسمی راه اندازی کنید (مخصوصا شماره های ریپورتی را) منظور راه اندازی اولیه می باشد و بعد از راه اندازی می توانید به تلگرام اصلی منتقل کنید و مشکلی ندارد.

🔸 تلگرام غیر رسمی برای موبایل بسیار زیاد است که می توانید از اپ استورها دریافت کنید، همانند موبوگرام، فلگرام، تلگرام طلایی و ... . تلگرام غیر رسمی برای دسکتاپ نیز می توانید از ایرانگرام استفاده کنید که از انتهای همین صفحه می توانید دانلود کنید.

در صورتی که قصد راه اندازی چند تلگرام در یک روز دارید، حتما بعد از راه اندازی هر تلگرام ip دستگاه را عوض کنید، راه های عوض کردن آی پی زیاد است که در صورت عدم اطلاع می توانید آموزش های مربوطه را از کانال تلگرام ما از اینجا دریافت کنید.

 

🔵 جلوگیری از ریپورت شدن شماره:

🔸 هرگز نام و تصویر حساب خود را همانند حساب های پشتیبانی و نوتیفیکیشن تلگرام قرار ندهید، یعنی اسم اکانت خود را "Telegram" یا "notification service" یا ... و همچنین تصویر اکانت خود را لوگو تلگرام نگذارید، چرا که قبلا عده ای از این ترفند استفاده میکرده و خود را پشتیبانی تلگرام جا می زدند لذا تلگرام برای مقابله با آن هر اکانتی که اسم و تصویر خود را اینگونه کند مسدود می کند.

🔸 به تعداد غیر معقول پیام به شخصی افراد ارسال نکنید، ارسال بیش از حد پیام به شخصی افراد منجر به بلاک شدن شماره شما میشود، در صورتی که از شماره های بدون ریپورت برای تبلیغات به شخص افراد استفاده می کنید تعداد بیشتری خط مجازی تهیه کنید و تعداد ارسال ها را میان خط ها پخش کنید تا از بار هر کدام کاسته شود و روزانه نهایتا با هر خط 20 الی 30 پیام بفرستید.

🔸 تعداد بالای شماره با یک IP نسازید، چرا که در خوشبینانه ترین حالت شماره ها بلاک شده و در حالت عادی خط ها کامل سوخته و خارج میشوند.

🔸 در صورت بلاک شدن توسط یک یا چند شخص خط شما به مدت محدود یا دائم بلاک خواهد شد.

🔸 در هر زمان می توانید با استفاده از ربات @spambot در تلگرام از وضعیت ریپورتی شماره خود آگاه شوید. دقت داشته باشید شماره هایی که از ابتدا ریپورت می باشند (همانند روسیه و قزاقستان و چین و آمریکا و ...)  در ربات مشکلی برای آنها ذکر نمی شود اما ریپورت بوده و نمی توانید کلا یا به مدت محدودی به اشخاص پیام دهید.

🔸 در صورت دریافت اخطارهای مختلف هنگام وارد کردن شماره، همانند "بیش از اندازه تلاش کردی" یا ...، آی پی خود را عوض کنید تا مشکل حل شود.

 

 

🔴 سوالات متداول کاربران در بخش مربوطه پاسخ داده شده است پیش از درج تیکت جدید حتما مطالعه نمایید.، برای مشاهده اینجا کلیک کنید.

تمامی حقوق محفوظ است