خرید شماره مجازی هند

خرید شماره مجازی هند

شماره مجازی هند با پیش شماره +91 یکی از پرطرفدار ترین شماره مجازی ها بوده که هنگام خرید شماره مجازی استفاده می شود. برای استفاده در برنامه های مختلف از کشور چین شماره مجازی هند خریداری کنید. 

پنل مینی پین امکان خرید انواع شماره مجازی هند فراهم شده و شما میتونید شماره های otp که قابلیت یکبار دریافت کدفعالسازی دارند را خرید کنید و یا از شماره های اجاره ای و دائمی که متفاوت از شماره مجازی های یکبار مصرف هستند، خرید کنید که نحوه خرید شماره مجازی هند در همین صفحه توضیح داده شده است.

 

خرید شماره مجازی هند

در مینی پین امکان خرید انواع شماره مجازی هند برای برنامه و سایت های مختلف فراهم شده است، شماره مجازی های هند برای برنامه های مثل واتس اپ ، تلگرام و اینستاگرام امکان خرید شماره وجود دارد. برای خرید شماره مجازی هند به راحتی از طریق پنل مینی پین، کشور هند را انتخاب کرده و برنامه یا سایت مورد نظر خود را انتخاب کنید و شماره دریافت کنید.

 

انواع شماره مجازی هند

شماره های هند برای برنامه و سایت‌های مختلف قابل خرید است، شماره مجازی هند چند مدل داشته، مورد اول شماره های otp که همان شماره های یکبار مصرف بوده که فقط یکبار قابل دریافت کدفعالسازی دارند. شماره های اجاره ای هند ، به شماره هایی گفته می شود که در مدتی که شماره مجازی را اجاره دارید، امکان دریافت انواع کدفعالسازی را دارد. شماره های هند در اپراتور آنها تفاوت دارند، هند ممکن است در برنامه های مختلفی محدودیت هایی داشته باشد که در هنگام خرید شماره هند برای هر برنامه انواع و قیمت قابل مشاهده و انتخاب است.

 

قیمت شماره مجازی هند

همانطور که پیش از این گفته شد، شماره های لاین براساس کشور متفاوت هستند و به طبع آن قیمت متفاوتی دارند، همچنین قیمت اپراتورهای مختلف ارائه دهنده شماره مجازی هند نیز قیمت های متفاوتی دارند که در صفحه اکانت مجازی هند قابل مشاهده و خرید است.

 

از شماره کشور هند برای چه برنامه هایی میتوان خرید کرد؟

 

  • خرید شماره مجازی
  • ربات خرید شماره مجازی
  • تمامی حقوق محفوظ است