خرید شماره مجازی اندونزی

خرید شماره مجازی اندونزی

اندونزی کشوری مجمع الجزایری که با داشتن پیش شماره 62+ یکی از کشورهای متوسط جهان است، شماره مجازی اندونزی برای اکثر برنامه و سایت های جهان قابل استفاده بوده و محدودیتی در دسترسی با خرید شماره مجازی اندونزی وجود ندارد. شماره مجازی اندونزی برای برنامه و سایت هایی مناسب است که برای ثب نام نیاز به شماره موبایل دارند وشما تمایلی به وارد کردن شماره شخصی خود برای ثبت نام ندارید. امکان خرید شماره مجازی اندونزی در پنل مینی پین برای بیش از 30 برنامه و سایت مختلف فراهم شده است.

 

خرید شماره مجازی اندونزی

خرید شماره مجازی اندونزی از پنل مینی پین تنها با چند کلیک امکان‌پذیر است


انواع شماره مجازی اندونزی

شماره های اندونزی برای برنامه و سایت‌های مختلف قابل خرید است، شماره مجازی اندونزی چند مدل داشته، مورد اول شماره های otp که همان شماره های یکبار مصرف بوده که فقط یکبار قابل دریافت کدفعالسازی دارند. شماره های اجاره ای اندونزی ، به شماره هایی گفته می شود که در مدتی که شماره مجازی را اجاره دارید، امکان دریافت انواع کدفعالسازی را دارد. انواع شماره های اندونزی در اپراتور آنها تفاوت دارند، اندونزی ممکن است در برنامه های مختلفی محدودیت هایی داشته باشد که در هنگام خرید شماره اندونزی برای هر برنامه انواع و قیمت قابل مشاهده و انتخاب است.

 

قیمت شماره مجازی اندونزی

قیمت گذری شماره های اندونزی هنگام خرید شماره مجازی اندونزی کاملا بستگی به دو عامل اپراتورانتخابی و همچنین برنامه مدنظر شما دارد. سیاست قیمت گذاری هر اپراتور برای هر برنامه متفاوت بوده و به همین دلیل قیمت ها نیز متفاوت خواهد بود. برای مشاهده قیمت شماره مجازی و خرید آن در همین صفحه لیست آورده شده است.

 

از شماره کشور اندونزی برای چه برنامه هایی میتوان خرید کرد؟

 

  • خرید شماره مجازی
  • ربات خرید شماره مجازی
  • تمامی حقوق محفوظ است