خرید شماره مجازی ژاپن

خرید شماره مجازی ژاپن

دریافت شماره مجازی ژاپن با پنل مینی پین بسیار راحت و بدون دردسر است، در قسمت خرید شماره مجازی ژاپن به نحوه خرید اشاره خواهیم کرد.

شماره مجازی ژاپن با پیش شماره +81  بعد از خرید به شما تحویل داده می شود، شما میتوانید از شماره مجازی های ژاپن برای استفده در تلگرام واتس اپ تیندر و برنامه های دیگر استفاده کنید.

دقت کنید که در هنگام خرید شماره ژاپن امکان انتخاب کشور وجود ندارد و ممکن از شهر به صورت رندوم باشد ولی پیش شماره حتما برای ژاپن خواهد بود.

 

خرید شماره مجازی ژاپن

برای خرید شماره مجازی ژاپن به راحتی از همین صفحه مربوط به شماره ژاپن است باید برنامه ای که قصد خرید از آن را دارید انتخاب کنید، اپراتورهای مختلف قیمت و کیفیت متفاوتی دارند که به این نکته توجه کنید. بعد از انتخاب برنامه یا سایت مورد نظر، روی دریافت شماره کلیک کرده و منتظر بمانید که سیستم به شما شماره را نمایش دهد، سپس شماره مجازی دریافت شده برای ژاپن را در برنامه مورد نظر خود وارد کنید و منتظر دریافت کد در پنل مینی‌پین باشید و بلافاصله بعد از دریافت کد در برنامه یا سایت وارد کنید.


انواع شماره مجازی ژاپن

شماره های ژاپن برای برنامه و سایت‌های مختلف قابل خرید است، شماره مجازی ژاپن چند مدل داشته، مورد اول شماره های otp که همان شماره های یکبار مصرف بوده که فقط یکبار قابل دریافت کدفعالسازی دارند. شماره های اجاره ای ژاپن ، به شماره هایی گفته می شود که در مدتی که شماره مجازی را اجاره دارید، امکان دریافت انواع کدفعالسازی را دارد. شماره های ژاپن در اپراتور آنها تفاوت دارند، ژاپن ممکن است در برنامه های مختلفی محدودیت هایی داشته باشد که در هنگام خرید شماره ژاپن برای هر برنامه انواع و قیمت قابل مشاهده و انتخاب است.

 


قیمت شماره مجازی ژاپن

همانطور که پیش از این گفته شد، شماره های لاین براساس کشور متفاوت هستند و به طبع آن قیمت متفاوتی دارند، همچنین قیمت اپراتورهای مختلف ارائه دهنده شماره مجازی ژاپن نیز قیمت های متفاوتی دارند که در صفحه اکانت مجازی ژاپن قابل مشاهده و خرید است.

  • خرید شماره مجازی
  • ربات خرید شماره مجازی
  • تمامی حقوق محفوظ است