خرید شماره مجازی لائوس

خرید شماره مجازی لائوس

شماره مجازی لائوس با پیش شماره +856 بوده که اپراتور مجازی این کشور با فروش انواع شماره مجازی لائوس امکان فروش شماره مجازی یکبار مصرف و شماره مجازی اجاره ای را فراهم کرده است. در ادامه به نحوه خرید شماره مجازی لائوس اشاره می شود.

 

خرید شماره مجازی لائوس

برای خرید شماره مجازی لائوس به راحتی از همین صفحه مربوط به شماره لائوس است باید سرویسی که قصد خرید از آن را دارید انتخاب کنید، اپراتورهای مختلف قیمت و کیفیت متفاوتی دارند و برخی امکانات برای اپراتور و برنامه های مختلف محدود شده است که به این نکته توجه کنید. بعد از انتخاب برنامه مورد نظر، روی دریافت شماره کلیک کرده و منتظر بمانید که سیستم به شما شماره را نمایش دهد، سپس شماره مجازی دریافت شده برای برنامه مدنظر وارد کنید و منتشر دریافت کد در پنل مینی‌پین باشید و بلافاصله بعد از دریافت کد آن وارد کنید.

 

انواع شماره مجازی لائوس

پنل مینی پین امکان خرید انواع شماره مجازی لائوس فراهم شده و شما میتونید شماره های otp که قابلیت یکبار دریافت کدفعالسازی دارند را خرید کنید و یا از شماره های اجاره ای و دائمی که متفاوت از شماره مجازی های یکبار مصرف هستند، خرید کنید که نحوه خرید شماره مجازی لائوس توضیح داده شده است.

 

 

قیمت شماره مجازی لائوس

در رابطه با قیمت های شماره مجازی لائوس باید دقت کنید که ارتباط کاملا مستقیمی با اپراتور و همچنین کشوری که قصد خرید دارید، دارد. هر کشور و اپراتور با توجه به سیاست قیمت گذاری که دارد، تعرفه های متفاوتی برای هر نوع شماره در نظر گرفته است که در همین صفحه شماره مجازی های لائوس قابل مشاهده و خرید است.

 

از شماره کشور لائوس برای چه برنامه هایی میتوان خرید کرد؟

 

  • خرید شماره مجازی
  • ربات خرید شماره مجازی
  • تمامی حقوق محفوظ است