شماره مجازی لینکدین

شماره مجازی لینکدین

لینکدین شبکه اجتماعی شاغلین و افراد مختلف برای شبکه سازی هر چه بهتر در فضای مجازی است، در لینکدین امکان پیدا کردن افراد مختلف در سمت های شغلی در شرکت های مختلف وجود دارد. برای ثبت نام و استفاده از امکانات لینکدین نیاز به شماره موبایل دارید که پنل مینی پین این امکان را فراهم نموده و به راحتی می توانید انواع شماره مجازی لینکدین را از پنل شماره مجازی مینی پین خریداری کنید. در ادامه به نحوه خرید و انواع شماره لینکدین اشاره خواهیم کرد.

 

خرید شماره مجازی لینکدین

امکان خرید انواع شماره مجازی لینکدین از کشور های مختلف در پنل مینی‌پین فراهم شده است، پس از ثبت نام و ورد به پنل مینی‌پین از صفحه خرید شماره مجازی لینکدین، کشور مدنظر خود را انتخاب کنید. بعد از بررسی صحیح بودن برنامه و کشور، روی دریافت شماره کلیک کنید، سیستم شماره را به شما نمایش می دهد، سپس شماره را در سایت لینکدین وارد کنید و منتظر دریافت کد در مینی‌پین باشید. پس از دریافت کد تایید در سایت لینکدین وارد کنید.

 

انواع شماره مجازی لینکدین

برای لینکدین شماره مجازی های مختلفی وجود دارد، انواع شماره مجازی لینکدین را در همین صفحه که مربوط به شماره مجازی لینکدین است می توانید مشاهده کنید، شماره های لینکدین در انواع otp که کدیکبار مصرف دریافت می کنند، شماره های اجاره ای و دائمی قابل خرید است.

 

قیمت شماره مجازی لینکدین

برای مشاهده و خرید قیمت انواع شماره مجازی لینکدین ، باید به صفحه این شماره در پنل مینی‌پین مراجعه کنید، سپس از لیست کشور مورد نظر خود را انتخاب و قیمت و موجودی شماره لینکدین را انتخاب کنید. قیمت شماره های مجازی لینکدین آپدیت بوده و با اطمینان خرید کنید.

قیمت شماره های لینکدین براساس اپراتور و کشور تفاوت دارند.

  • خرید شماره مجازی
  • ربات خرید شماره مجازی
  • تمامی حقوق محفوظ است