خرید شماره مجازی مکزیک

خرید شماره مجازی مکزیک

شماره مجازی مکزیک با پیش شماره 52+ قابل خرید است، در هنگام خرید شماره مجازی مکزیک امکان انتخاب شهر خاصی وجود ندارد، شماره مجازی ها از اپراتور مجازی تلفن همراه مکزیک فروخته می شود.

 

خرید شماره مجازی مکزیک

برای خرید شماره مجازی مکزیک باید اپراتور برنامه ای که قصد خرید رو دارید انتخاب کنید، انتخاب اپراتور  برنامه تاثیر در قیمت شماره مجازی دارد.

 بعد از انتخاب برنامه موردنظر باید توضیحات مربوط به هر شماره را مطالعه کرده و سپس روی دریافت شماره کلیک کنید، سیستم به صورت اتوماتیک شماره مجازی مدنظر شما را تحویل می دهد، سپس در مدت زمان مشخص باید شماره را در سایت یا برنامه انتخابی وارد کنید و در مینی‌پین منتظر دریافت کدتایید شوید.


انواع شماره مجازی مکزیک

انواع شماره مجازی برای مکزیک از پنل مینی پین قابل خرید است، شماره های مجازی برای سیگنال به دو نوع otp که یکبار مصرف هستند و نوع دیگری که اجاره ای هستند تقسیم می شود که از پنل مینی پین مکان خرید انواع شماره مجازی مکزیک وجود دارد.شماره های otp توییتر فقط یکبار کدفعالسازی دریافت می کنند ولی دیگر شماره ها در زمان فعال بودن شماره امکان دریافت فعالسازی دارند.

 

قیمت شماره مجازی مکزیک

در رابطه با قیمت های شماره مجازی مکزیک باید دقت کنید که ارتباط کاملا مستقیمی با اپراتور و همچنین کشوری که قصد خرید دارید، دارد. هر کشور و اپراتور با توجه به سیاست قیمت گذاری که دارد، تعرفه های متفاوتی برای هر نوع شماره در نظر گرفته است که در همین صفحه شماره مجازی های مکزیک قابل مشاهده و خرید است.

 

از شماره کشور مکزیک برای چه برنامه هایی میتوان خرید کرد؟

 

  • خرید شماره مجازی
  • ربات خرید شماره مجازی
  • تمامی حقوق محفوظ است