خرید شماره مجازی مایکروسافت

خرید شماره مجازی مایکروسافت

خرید شماره مجازی مایکروسافت

امکان خرید شماره مجازی مایکروسافت از طریق سایت و یا ربات تلگرامی مینی‌پین فراهم شده است و به راحتی با انتخاب برنامه مایکروسافت ، انواع شماره های مایکروسافت برای کشورهای مختلف را مشاهده خواهید کرد. بعد از انتخاب کشور موردنظر باید توضیحات مربوط به هر شماره را مطالعه کرده و سپس روی دریافت شماره کلیک کنید، سیستم به صورت اتوماتیک شماره مجازی مدنظر شما را تحویل می دهد، سپس در مدت زمان مشخص باید شماره را در سایت یا برنامه انتخابی وارد کنید و در مینی‌پین منتظر دریافت کدتایید شوید.


انواع شماره مجازی مایکروسافت

شماره های مایکروسافت از کشورهای مختلف قابل خرید است، شماره مجازی مایکروسافت چند مدل داشته، مورد اول شماره های otp که همان شماره های یکبار مصرف بوده که فقط یکبار قابل دریافت کدفعالسازی دارند. شماره های اجاره ای مایکروسافت، به شماره هایی گفته می شود که در مدتی که شماره مجازی را اجاره دارید، امکان دریافت انواع کدفعالسازی را دارد. مایکروسافت در بیشتر کشورها قابل استفاده است و به همین دلیل امکان دریافت شماره مجازی برای مایکروسافت از کشورهای مختلف وجود دارد، البته به قیمت شماره برای هر کشور دقت کنید.


قیمت شماره مجازی مایکروسافت

شماره های مایکروسافت در کشورهای آنهای تفاوت دارند، مایکروسافت ممکن است در کشورهای مختلف محدودیت های مختلفی داشته باشد که در هنگام خرید انواع شماره مایکروسافت برای کشورها قابل مشاهده و انتخاب است.شماره های مایکروسافت در کشورهای آنهای تفاوت دارند، مایکروسافت ممکن است در کشورهای مختلف محدودیت های مختلفی داشته باشد که در هنگام خرید انواع شماره مایکروسافت برای کشورها قابل مشاهده و انتخاب است.

  • خرید شماره مجازی
  • ربات خرید شماره مجازی
  • تمامی حقوق محفوظ است