خرید شماره مجازی نیجریه

خرید شماره مجازی نیجریه

شماره مجازی نیجریه با داشتن پیش شماره +234 از کشورهایی است که شماره مجازی ارزان قیمتی داشته و برای سرویس هایی که نیاز به شماره موبایل برای استفاده و ثبت نام دارند بسیار مناسب است. شماره مجازی نیجریه در تمامی سرویس ها قابل استفاده بوده و محدودیتی از لحاط ثبت نام و استفاده برای آن ها وجود ندارد.

جخت اطلاع از نححوه خرید شماره مجازی نبیجریه از همین صفحه و در صورت نیاز به توضیحات بیشتر در مورد خرید شماره نیجیریه ادامه را مطالعه کنید.

 

خرید شماره مجازی نیجریه

امکان خرید شماره مجازی نیجریه از طریق سایت و یا ربات تلگرامی مینی‌پین فراهم شده است و به راحتی با انتخاب کشور نیجریه، انواع شماره های نیجریه برای برنامه های مختلف را مشاهده خواهید کرد. بعد از انتخاب سرویس موردنظر باید توضیحات مربوط به هر شماره را مطالعه کرده و سپس روی دریافت شماره کلیک کنید، سیستم به صورت اتوماتیک شماره مجازی مدنظر شما را تحویل می دهد، سپس در مدت زمان مشخص باید شماره را در سایت یا برنامه انتخابی وارد کنید و در مینی‌پین منتظر دریافت کدتایید شوید.


انواع شماره مجازی نیجریه

شماره های نیجریه از کشورهای مختلف قابل خرید است، شماره مجازی نیجریه چند مدل داشته، مورد اول شماره های otp که همان شماره های یکبار مصرف بوده که فقط یکبار قابل دریافت کدفعالسازی دارند. شماره های اجاره ای نیجریه ، به شماره هایی گفته می شود که در مدتی که شماره مجازی را اجاره دارید، امکان دریافت انواع کدفعالسازی را دارد. نیجریه در بیشتر سرویس قابل استفاده است و به همین دلیل امکان دریافت شماره مجازی برای نیجریه از برنامه های مختلف وجود دارد، البته به قیمت شماره برای هر برنامه دقت کنید.

 

قیمت شماره مجازی نیجریه

قیمت خرید شماره مجازی نیجریه با استفاده از لیستی که در همین صفحه وجود دارد مشخص است، قیمت گذاری شماره مجازی نیجریه براساس اپراتور و برنامه مدنظر شما است. در هنگام خرید شماره مجازی نیجریه به اپراتوری که قصد خرید دارید دقت کنید.

 

از شماره کشور نیجریه برای چه برنامه هایی میتوان خرید کرد؟

 

  • خرید شماره مجازی
  • ربات خرید شماره مجازی
  • تمامی حقوق محفوظ است