خرید شماره مجازی نروژ

خرید شماره مجازی نروژ

شماره مجازی نروژ برای مواردی بکار برده می شود که قصد استفاده از شماره موبایل خود برای شبکه اجتماعی و یا سایتی که از شماره موبایل شما پشتیبانی نمی کند استفاده می شود.

پیش شماره کشور نروژ +47 بوده که در هنگام واردک ردن در برنامه یا سایت مورد نظر باید به این پیش شماره در شماره دریافتی دقت کنید.

در هنگام خرید شماره مجازی نروژ باید دقت کنید که شماره های دریافتی مشخص نیستند که برای کدام شهر از کشور نروژ بوده و به صورت رندوم تحویل داده می شود و معمولا اپراتور مجازی از این کشور فروش شماره مجازی نروژ را انجام می دهد.

 

خرید شماره مجازی نروژ

در هنگام خرید شماره مجازی نروژ به این نکته دقت کنید که شماره های مجازی فاقد سیم کارت واقعی بوده و دریافت کد فعالسازی شماره از طریق پنل مینی پین به شما نمایش داده می شود، برای شماره های otp  که یکبار قابلیت دریافت کد دارند، این شماره ها در پنل مینی پین و در هنگام خرید تا 20 دقیقه به شما نمایش داده می شود.

برای خرید شماره مجازی نروژ به راحتی از همین صفحه مربوط به شماره نروژ است باید برنامه ای که قصد خرید از آن را دارید انتخاب کنید، اپراتورهای مختلف قیمت و کیفیت متفاوتی دارند که به این نکته توجه کنید. بعد از انتخاب برنامه یا سایت مورد نظر، روی دریافت شماره کلیک کرده و منتظر بمانید که سیستم به شما شماره را نمایش دهد، سپس شماره مجازی دریافت شده باید نروژ را در برنامه مورد نظر خود وارد کنید و منتظر دریافت کد در پنل مینی‌پین باشید و بلافاصله بعد از دریافت کد در برنامه یا سایت وارد کنید.انواع شماره مجازی نروژ

شماره های نروژ برای برنامه و سایت‌های مختلف قابل خرید است، شماره مجازی نروژ چند مدل داشته، مورد اول شماره های otp که همان شماره های یکبار مصرف بوده که فقط یکبار قابل دریافت کدفعالسازی دارند. شماره های اجاره ای xxx ، به شماره هایی گفته می شود که در مدتی که شماره مجازی را اجاره دارید، امکان دریافت انواع کدفعالسازی را دارد. شماره های نروژ در اپراتور آنها تفاوت دارند، نروژ ممکن است در برنامه های مختلفی محدودیت هایی داشته باشد که در هنگام خرید شماره نروژ برای هر برنامه انواع و قیمت قابل مشاهده و انتخاب است.

 


قیمت شماره مجازی نروژ

چند عامل در قیمت شماره مجازی های نروژی تاثیر گذار است، مورد اول اپراتوری که قصد خرید از آن را دارید که برای تشخیض اپراتور شماره مجازی عددی در کنار اسم برنامه یا کشور درج شده است.

مورد بعدی برنامه ای که قصد خرید از آن را دارید که در قیمت خرید شماره مجازی نروژ تاثیر گذار خواهد بود.

 

 

  • خرید شماره مجازی
  • ربات خرید شماره مجازی
  • تمامی حقوق محفوظ است