خرید شماره مجازی فیلیپین

خرید شماره مجازی فیلیپین

شماره مجازی فیلیپین با پیش شماره 63+ یکی از پرطرفدار ترین کشورها برای خرید شماره مجازی در پنل شماره مینی‌پین است. شما برای استفاده از سایت یا برنامه هایی که نیاز به شماره موبایل برای ثبت نام دارند میتوانید با خرید شماره مجازی فیلیپین به راحتی ثبت نام کنید. در رابطه با نحوه خرید شماره مجازی فیلیپن در ادامه توضیح داده شده است.

شماره مجازی فیلیپین در قیمت های مختلفی ارائه می شود، قیمت شماره ها براساس برنامه یا سایتی که قصد خرید دارید متفاوت بوده و برای قیمت دقیق باید سرویس مدنظر خود را برای کشور فیلیپین انتخاب کنید.

 

خرید شماره مجازی فیلیپین

برای خرید شماره مجازی فیلیپین به راحتی از همین صفحه مربوط به شماره فیلیپین است باید برنامه ای که قصد خرید از آن را دارید انتخاب کنید، سرویس های مختلف قیمت و کیفیت متفاوتی دارند و برخی امکانات برای برنامه ها مختلف محدود شده است که به این نکته توجه کنید. بعد از انتخاب سرویس مورد نظر، روی دریافت شماره کلیک کرده و منتظر بمانید که سیستم به شما شماره را نمایش دهد، سپس شماره مجازی دریافت شده برای فیلیپین را در سایت مورد نظر وارد کنید و منتشر دریافت کد در پنل مینی‌پین باشید و بلافاصله بعد از دریافت کد آن را وارد کنید.


انواع شماره مجازی فیلیپین

شماره های فیلیپین در قیمت های مختلفی به صورت یکبارمصرف و یا اشتراک ماهیانه وجود دارد، برای مشاهده قیمت انواع شماره مجازی فیلیپین به بالای همین صفحه مراجعه کنید.

 

قیمت شماره مجازی فیلیپین

در رابطه با قیمت های شماره مجازی فیلیپین باید دقت کنید که ارتباط کاملا مستقیمی با اپراتور و همچنین کشوری که قصد خرید دارید، دارد. هر کشور و اپراتور با توجه به سیاست قیمت گذاری که دارد، تعرفه های متفاوتی برای هر نوع شماره در نظر گرفته است که در همین صفحه شماره مجازی های فیلیپین قابل مشاهده و خرید است.

 

از شماره کشور فیلیپین برای چه برنامه هایی میتوان خرید کرد؟

 

  • خرید شماره مجازی
  • ربات خرید شماره مجازی
  • تمامی حقوق محفوظ است