شماره مجازی سیگنال

شماره مجازی سیگنال

سیگنال پیامرسانی که طرفداران خودش را دارد، برای استفاده از سیگنال نیاز به شماره دارید که پنل مینی پین امکان خرید انواع شماره مجازی برای سیگنال را فراهم کرده است در ادامه به نحوه خرید و انواع شماره مجازی سیگنال اشاره شده است.

 

خرید شماره مجازی سیگنال

امکان خرید انواع شماره مجازی سیگنال از کشور های مختلف در پنل مینی‌پین فراهم شده است، پس از ثبت نام و ورد به پنل مینی‌پین از صفحه خرید شماره مجازی سیگنال، کشور مدنظر خود را انتخاب کنید. بعد از بررسی صحیح بودن برنامه و کشور، روی دریافت شماره کلیک کنید، سیستم شماره را به شما نمایش می دهد، سپس شماره را در سایت سیگنال وارد کنید و منتظر دریافت کد در مینی‌پین باشید. پس از دریافت کد تایید در سایت سیگنال وارد کنید.

 

انواع شماره مجازی سیگنال

انواع شماره مجازی برای سیگنال از پنل مینی پین قابل خرید است، شماره های مجازی برای سیگنال به دو نوع otp که یکبار مصرف هستند و نوع دیگری که اجاره ای هستند تقسیم می شود که از پنل مینی پین مکان خرید انواع شماره مجازی سیگنال وجود دارد.شماره های otp توییتر فقط یکبار کدفعالسازی دریافت می کنند ولی دیگر شماره ها در زمان فعال بودن شماره امکان دریافت فعالسازی دارند.


قیمت شماره مجازی سیگنال

در رابطه با قیمت های شماره مجازی سیگنال باید دقت کنید که ارتباط کاملا مستقیمی با اپراتور و همچنین کشوری که قصد خرید دارید، دارد. هر کشور و اپراتور با توجه به سیاست قیمت گذاری که دارد، تعرفه های متفاوتی برای هر نوع شماره در نظر گرفته است که در همین صفحه شماره مجازی های سیگنال قابل مشاهده و خرید است.

 

  • خرید شماره مجازی
  • ربات خرید شماره مجازی
  • تمامی حقوق محفوظ است