خرید شماره مجازی سوئد

خرید شماره مجازی سوئد

شماره مجازی کشور سوئد که با پیش شماره +46 شروع می شود در پنل مینی با امکان خرید و استفاده در برنامه های معروف و پرطرفدار مثل تلگرام، واتس‌اپ و اینتساگرام و ... قابل وجود دارید. برای خرید شماره مجازی سوئد از طریق پنل شماره مینی‌پین اقدام کنید و بعد از انتخاب کشور، برنامه و یا سایتی که قصد دریافت شماره مجازی دارید را انتخاب کنید. در ادامه به نحوه خرید شماره مجازی سوئد و انواع آن توضیحات داده شده است.

 

خرید شماره مجازی سوئد

برای خرید شماره مجازی های یکبار مصرف سوئد باید برنامه ای که قصد خرید از آن را دارید را مشخص کنید، قیمت شماره مجازی سوئد به ازای پیامک بوده و بعد از انتخاب برنامه یا سایت روی دریافت شماره کلیک کنید، بعد از لحظاتی شماره نمایش داده می شود، سپس شماره مجازی سوئد را در برنامه سایت وارد کنید، بعد از آن در پنل مینی‌پین کد فعالسازی نمایش داده شده و باید در سرویس مدنظر خود وارد کنید.


انواع شماره مجازی سوئد

شماره های سوئد برای برنامه و سایت‌های مختلف قابل خرید است، شماره مجازی سوئد چند مدل داشته، مورد اول شماره های otp که همان شماره های یکبار مصرف بوده که فقط یکبار قابل دریافت کدفعالسازی دارند. شماره های اجاره ای xxx ، به شماره هایی گفته می شود که در مدتی که شماره مجازی را اجاره دارید، امکان دریافت انواع کدفعالسازی را دارد. شماره های سوئد در اپراتور آنها تفاوت دارند، سوئد ممکن است در برنامه های مختلفی محدودیت هایی داشته باشد که در هنگام خرید شماره سوئد برای هر برنامه انواع و قیمت قابل مشاهده و انتخاب است.

 

قیمت شماره مجازی سوئد

شماره های سوئد در قیمت های مختلفی به صورت یکبارمصرف و یا اشتراک ماهیانه وجود دارد، برای مشاهده قیمت انواع شماره مجازی سوئد به بالای همین صفحه مراجعه کنید.

 

از شماره کشور سوئد برای چه برنامه هایی میتوان خرید کرد؟

 

  • خرید شماره مجازی
  • ربات خرید شماره مجازی
  • تمامی حقوق محفوظ است