خرید شماره مجازی توییتر

خرید شماره مجازی توییتر

توئیتر شبکه اجتماعی پر حاشیه که افراد زیادی از اقشار مختلف جامعه از این اپلیکیشن استفاده می کنند. برای ثبت نام در توئیتر نیاز به شماره موبایلی برای ثبت نام دارید، اگر شما هم قصد دارید از شماره موبایل واقعی خود در توئیتر استفاده نکنید، استفاده از شماره مجازی توئیتر به شما پیشنهاد می کنیم، امکان خرید شماره مجازی توییتر از پنل مینی پین از کشورهای مختلف فراهم شده و در هر ساعت می تونید انواع شماره دریافت کنید.

 

خرید شماره مجازی توییتر

برای خرید شماره مجازی توییتر باید وارد پنل مینی پین شوید و سپس از صفحه این برنامه ، کشورهایی که سرویس شماره مجازی توییر را ارائه می دهند مشاهده و مقایسه کنید، بعد از انتخاب کشور مورد نظر و افزایش اعتبار باید روی دریافت شماره کلیک کنید. پنل مینی پین شماره مجازی توییتر را به شما نمایش می دهد، بعد از آن شماره را در توییتر وارد کنید و سپس منتظر کد تایید در پنل مینی پین باشید. در انتها با وارد کردن کد تایید شماره مجازی توئیتر دریافت شده، اکانت خود را تایید کنید.


انواع شماره مجازی توییتر

انواع شماره مجازی برای توییتر از پنل مینی پین قابل خرید است، شماره های مجازی برای توئیتر به دو نوع otp که یکبار مصرف هستند و نوع دیگری که اجاره ای هستند تقسیم می شود که از پنل مینی پین مکان خرید انواع شماره مجازی توئیتر وجود دارد.شماره های otp توییتر فقط یکبار کدفعالسازی دریافت می کنند ولی دیگر شماره ها در زمان فعال بودن شماره امکان دریافت فعالسازی دارند.


قیمت شماره مجازی توییتر

در رابطه با قیمت های شماره مجازی توییتر باید دقت کنید که ارتباط کاملا مستقیمی با اپراتور و همچنین کشوری که قصد خرید دارید، دارد. هر کشور و اپراتور با توجه به سیاست قیمت گذاری که دارد، تعرفه های متفاوتی برای هر نوع شماره در نظر گرفته است که در همین صفحه شماره مجازی های توییتر قابل مشاهده و خرید است.

همانطور که پیش از این گفته شد، شماره های توییتر براساس کشور متفاوت هستند و به طبع آن قیمت متفاوتی دارند، همچنین قیمت اپراتورهای مختلف ارائه دهنده شماره مجازی توییتر نیز قیمت های متفاوتی دارند که در صفحه اکانت مجازی توییتر قابل مشاهده و خرید است.

  • خرید شماره مجازی
  • ربات خرید شماره مجازی
  • تمامی حقوق محفوظ است