خرید شماره مجازی وایبر

خرید شماره مجازی وایبر

وایبر پیامرسانی با قابلیت ارسال پیام متنی و تماس صورتی را دارد، وایبر همانند همه ی پیام رسان ها با شماره موبایل کار میکند و اگر شما قصد استفاده نکردن از شماره موبایل خود را داشته باشید باید با خرید شماره مجازی وایبر این مورد را حل کنید. شماره مجازی وایبر از بیش از 90 کشور دینا قابل خرید است و شما به راحتی میتوانید انواع شماره مجازی وایبر را در پنل مینی پین مشاهده کرده و اقدام به خرید شماره مجازی وایب رکنید. در ادامه نحوه خرید و انواع شماره مجازی وایبر توضیح داده شده است.

 

خرید شماره مجازی وایبر

برای خرید شماره مجازی وایبر باید کشور مدنظر و اپراتور را انتخاب کنید، خوشبختانه وایبر محدودیتی برای کشوری اعمال نکرده و تفاوتی از نظر کشور ندارد. بعد از انتخاب کشور باید روی دکمه دریافت شماره کلیک کنید.

سپس شماره را در برنامه وایبر وارد کنید و منتظر دریافت کد در پنل مینی پین باشد، بعد از مشاهده کد تایید اقدام به تکمیل اطلاعات در وایبر کنید. 


انواع شماره مجازی وایبر

برای خرید شماره مجازی وایبر چند انتخاب دارید، شماره مجازی یکبارمصرف یا otp  و شماره مجازی های اجاره ای و دائمی که قیمت نوع دوم از نوع اول متفاوت است. نوع اول به ازای هر پیامک است. نوع دوم شماره مجازی اجاره ای به شرط داشتن اشتراک امکان استفاده از آن شماره را دارید، برای شماره مجازی دائمی به صفحه مربوط مراجعه کنید.


قیمت شماره مجازی وایبر

در مورد قیمت شماره مجازی وایبر ، هنگام خرید شماره مجازی امکان مشاهده و مقایسه برای کشورهای مختلفی را دارید، قیمت شماره مجازی وایبر براساس کشور و اپراتور آن متفاوت خواهد بود. 

قیمت شماره های وایبر کاملا بستگی به اپراتور و کشوری که قصد خرید از آن را دارید، دارد. هر کشور و اپراتور طبق سیاست قیمت گذاری قیمت های مشخصی را تعیین می کند و همین طور در پنل مینی‌پین قیمت گذاری نیز به همین شکل انجام می شود.

  • خرید شماره مجازی
  • ربات خرید شماره مجازی
  • تمامی حقوق محفوظ است