شماره مجازی ویتنام

شماره مجازی ویتنام

ویتنام کشوری در قاره آسیا که با پیش شماره موبایل 84+ است. امکان خرید شماره مجازی ویتنام برای انواع سایت و برنامه های مختلف در پنل مینی پین فراه مشده و شما به راحتی می توانید خرید کنید.

امکان مشخص کردن شهر در هنگام خرید شماره ویتنام وجود ندارد و شماره به صورت رندوم و از کشور ویتنام تحویل ما داده می شود.

دسترسی استفاده از شماره مجازی ویتنام برای برنامه و سایت های مختلفی همچون تلگرام، واتس اپ ، اینستاگرام ، تیندر و ... وجود دارد و در هنگام خرید شماره ویتنام می توانید برنامه و سایت را خودتان انتخاب کنید.

 

خرید شماره مجازی ویتنام

همانطور که گفته شد هنگام خرید شماره مجازی ویتنام باید برنامه سایتی که قصد خرید از آن را دارید انتخاب کنید، در همین صفحه لیستی از برنامه و سایت هایی که امکان خرید شماره رای ویتنام را دارند قابل مشاهده است، بعد از انتخاب کشور، روی دریافت شماره کلیک کنید و سپس پنل می نی پین شماره را به شما نمایش می دهد.

سپس شماره دریافت را با توجه به کد کشور ویتنام در برنامه یا سایت مورد نظر وارد کنید و منتظر دریافت کد در پنل مینی پین باشید، کد دریافتی را در سرویس مدنظر خود وارد کرده و شماره را تایید کنید.


انواع شماره مجازی ویتنام

برای خرید شماره مجازی ویتنام  به راحتی از همین صفحه مربوط به شماره ویتنام است باید برنامه ای که قصد خرید از آن را دارید انتخاب کنید، اپراتورهای مختلف قیمت و کیفیت متفاوتی دارند که به این نکته توجه کنید. بعد از انتخاب برنامه یا سایت مورد نظر، روی دریافت شماره کلیک کرده و منتظر بمانید که سیستم به شما شماره را نمایش دهد، سپس شماره مجازی دریافت شده برای ویتنام را در برنامه مورد نظر خود وارد کنید و منتظر دریافت کد در پنل مینی‌پین باشید و بلافاصله بعد از دریافت کد در برنامه یا سایت وارد کنید.


قیمت شماره مجازی ویتنام

در مورد قیمت شماره مجازی ویتنام ، هنگام خرید شماره مجازی امکان مشاهده و مقایسه برای برنامه و اپراتورهای مختلفی را دارید، قیمت شماره مجازی ویتنام براساس برنامه و اپراتور آن متفاوت خواهد بود.

 

  • خرید شماره مجازی
  • ربات خرید شماره مجازی
  • تمامی حقوق محفوظ است