خرید شماره مجازی وب مانی

خرید شماره مجازی وب مانی

وب مانی سرویس پرداختی است که توسط آن امکان پرداخت خرید ها و شارز حساب کاربری در سایت های مختلف خارجی وجود دارد. برای استفاده از سایت وب مانی نیاز به شماره دارید که در پنل مینی پین شماره مجازی وب مانی امکان خرید داشته و میتوانید با مقایسه قیمت و انواع شماره مجازی وب مانی، خریدی با اطمینان داشته باشید. در ادامه توضیحات مربوط به خرید شماره مجازی وب مانی داده شده است.

 

خرید شماره مجازی وب مانی

امکان خرید انواع شماره مجازی وب مانی از کشور های مختلف در پنل مینی‌پین فراهم شده است، پس از ثبت نام و ورد به پنل مینی‌پین از صفحه خرید شماره مجازی وب مانی ، کشور مدنظر خود را انتخاب کنید. بعد از بررسی صحیح بودن برنامه و کشور، روی دریافت شماره کلیک کنید، سیستم شماره را به شما نمایش می دهد، سپس شماره را در سایت وب مانی وارد کنید و منتظر دریافت کد در مینی‌پین باشید. پس از دریافت کد تایید در سایت وب مانی وارد کنید.


انواع شماره مجازی وب مانی

برای خرید شماره مجازی وب مانی چند انتخاب دارید، شماره مجازی یکبارمصرف یا otp  و شماره مجازی های اجاره ای و دائمی که قیمت نوع دوم از نوع اول متفاوت است. نوع اول به ازای هر پیامک است. نوع دوم شماره مجازی اجاره ای به شرط داشتن اشتراک امکان استفاده از آن شماره را دارید، برای شماره مجازی دائمی به صفحه مربوط مراجعه کنید.


قیمت شماره مجازی وب مانی

در رابطه با قیمت های شماره مجازی وب مانی باید دقت کنید که ارتباط کاملا مستقیمی با اپراتور و همچنین کشوری که قصد خرید دارید، دارد. هر کشور و اپراتور با توجه به سیاست قیمت گذاری که دارد، تعرفه های متفاوتی برای هر نوع شماره در نظر گرفته است که در همین صفحه شماره مجازی های وب مانی قابل مشاهده و خرید است.

  • خرید شماره مجازی
  • ربات خرید شماره مجازی
  • تمامی حقوق محفوظ است