شماره مجازی ویچت

شماره مجازی ویچت

ویچت شبه اجتماعی که طرفداران و کاربران وفادار خود را داشته و از کشور چین شروع شده است. برای استفاده از وی چت باید با شماره موبایل یا شماره مجازی ثبت نام کن. امکان خری انواع شاره مجازی ویچت در پنل مینی پین فراهم شده و به راحتی در چند دقیقه شماره مجازی خود را برای اپلیکیشن وی چت دریافت کنید.

نحوه خرید و انواع شماره برای ویچت در ادامه توضیح داده شده است.

 

خرید شماره مجازی ویچت

امکان خرید شماره مجازی ویچت از طریق سایت و یا ربات تلگرامی مینی‌پین فراهم شده است و به راحتی با انتخاب برنامه ویچت ، انواع شماره های ویچت برای کشورهای مختلف را مشاهده خواهید کرد. بعد از انتخاب کشور موردنظر باید توضیحات مربوط به هر شماره را مطالعه کرده و سپس روی دریافت شماره کلیک کنید، سیستم به صورت اتوماتیک شماره مجازی مدنظر شما را تحویل می دهد، سپس در مدت زمان مشخص باید شماره را در برنامه ویچت وارد کنید و در مینی‌پین منتظر دریافت کدتایید شوید.

 


انواع شماره مجازی ویچت

پنل مینی پین امکان خرید انواع شماره مجازی ویچت فراهم شده و شما میتونید شماره های otp که قابلیت یکبار دریافت کدفعالسازی دارند را خرید کنید و ی از شماره های اجاره ای و دائمی که متفاوت از شماره مجازی های یکبار مصرف هستند، خرید کنید که نحوه خرید شماره مجازی ویچت توضیح داده شده است.

 

قیمت شماره مجازی ویچت

شماره های ویچت در قیمت های مختلفی به صورت یکبارمصرف و یا اشتراک ماهیانه وجود دارد، برای مشاهده قیمت انواع شماره مجازی ویچت به بالای همین صفحه مراجعه کنید.

تفاوت قیمت شماره مجازی های ویچت بستگی به کشور و اپراتوری که قصد خرید شماره را دارید نیز دارد.

  • خرید شماره مجازی
  • ربات خرید شماره مجازی
  • تمامی حقوق محفوظ است