قوانین سرویس دهی

قوانین استفاده از خدمات

سامانه شماره مجازی مطابق با قوانین کشور راه اندازی شده و تنها جهت استفاده برای سرویس های که به دلایل مختلف شماره موبایل کشور ایران را جهت استفاده محدود کرده اند قابل استفاده است و هرگونه استفاده غیر مجاز از شماره ها بر عهده کاربر مصرف کننده می باشد.

تنها وظیفه پنل سامانه شماره مجازی ، تحویل شماره برای سرویس مورد نظر و دریافت کد فعالسازی در برنامه یا اپلیکیشن موردنظر کاربر می باشد،

لذا: در صورت عدم دریافت و نمایش کد پیامکی، هیچ هزینه ای از اعتبار شما کسر نخواهد شد.

بعد از دریافت کد و استفاده در سرویس مورد نظر، هر گونه محدودیت و مسدودیت و مشکلی که از سمت سرویس مورد استفاده برای شماره ایجاد شود خارج از تعهد ما می باشد.

شماره های مورد استفاده به صورت پیش فرض تنها قابلیت دریافت یکبار پیامک را دارا هستند، لذا دریافت مجدد کد تحت هیچ عنوان برای ما امکان پذیر نمی باشد. در صورتی که شماره ای قابلیت دریافت چندباره پیامک را دارا باشد در صفحه همان شماره دکمه دریافت کدفعالسازی قابل مشاهده است.

شماره ها بنا به تجربه و تعهد اپراتور اصلی مخابراتی از کشورهای مختلف اختصاصی بوده و تنها شما برای سرویس خریداری شده استفاده خواهید کرد. این مسأله در اغلب قریب به اتفاق شماره ها صادق است اما در صورتی که شماره از قبل استفاده شده بود و یا بعد از آن توسط اپراتور کشور خارج از ایران به شخص دیگری واگذار شد (خلاف تعهد) سامانه شماره مجازی تعهدی نسبت به این مسأله نمی پذیرد. می توانید از قسمت آموزشها، فرا بگیرید چگونه تشخیص دهید شماره قبل از شما استفاده نشده است.

فعالیت شما باید با اتصال اینترنت اصلی کاربر انجام شود و هرگونه خرید یا شارژ حساب که فرد از طریق پراکسی یا وی پی ان و یا سایر مخفی کننده های محل اتصال کاربر به اینترنت ثبت کند غیر قانونی می باشد.

سامانه شماره مجازی حق خود می داند هر زمان که نیاز بود از کاربر مدارک شناسایی لازم ( کارت ملی ، شناسنامه ، تلفن ثابت، قبض تلفن ، آدرس و … ) را جهت احراز هویت مطالبه نماید و در صورت عدم همکاری از طرف کاربر مبلغ واریزی را بلوکه کرده و دسترسی کاربر را مسدود نماید.

روش پرداخت تنها به صورت اینترنتی بوده و کارت به کارت یا ارسال شارژ مورد قبول نمی باشد.

کاهش اعتبار تنها در صورت دریافت کد انجام می شود و پس از دریافت کد، امکان بازگشت اعتبار تحتوجود ندارد.

استفاده از شماره های مجازی برای استفاده شخصی و نگهداری اطلاعات مهم و مدارک و تصاویر شخصی به هیچ عنوان پیشنهاد نمی شود و عواقب استفاده شخصی از شماره مجازی برعهده کاربر است.

در صورت فحاشی و استفاده از الفاظ رکیک در پیام های ارسالی به پشتیبانی، حساب کاربری فرد بدون هیچ اخطاری مسدود شده و اعتبار کاربر در پنل کاربر مسدود شده و قابل استفاده نمی باشد.

قوانین امور مالی:

قیمت شماره ها ممکن است بنا بر تغییر نرخ دلار و ارز سایر کشورها و قوانین مخابراتی کشورها تغییر کند. در صورت مشکل در پرداخت آنلاین و عدم شارژ حساب شما و عدم واریز وجه به حساب سایت، مبلغ پرداختی مطابق قوانین بانکی بین 24 تا نهایتا 72 ساعت به حساب شما برگشت می خورد. درخواست انصراف از شارژ و برگشت پول به حساب شما: در صورت موافقیت پشتیبانی و برگشت وجه مبلغی از وجه پرداختی ( 1درصد کل مبلغ + 5000 ریال هزینه کارت به کارت) کسر شده و مابقی به حساب شما برگشت می خورد. 

این قوانین همیشه از طریق دکمه ی "قوانین سرویس دهی" قابل مشاهده است و مسئولیت مطالعه آن، برعهده کاربر می باشد.

تمامی حقوق محفوظ است