پنل خرید شماره مجازی هنگ کنگ

پنل پیشرفته خرید انواع شماره مجازی هنگ کنگ با بیش از 100 برنامه و سایت مختلف از سراسر جهان

برای خرید شماره مجازی هنگ کنگ از فرم زیر شروع کنید:

ارزان‌ترین قیمت

پشتیبانی تیکتی

تنوع در انتخاب

تحویل آنی و فوری

هر شماره عادی برای یک سرویس قابل استفاده است. (مثلا فقط تلگرام)
هر شماره فقط امکان یکبار دریافت کدفعالسازی دارد.
نرم‌افزار یا سایت مورد نظر را از لیست زیر انتخاب کنید؛ کشورها و قیمت‌ها نمایش داده می‌شود. برای همه سرویس‌ها شماره موجود است.
این شماره‌ها تنها در محدوده زمانی 10 الی 20 دقیقه قادر به دریافت پیامک هستند و در صورتی که پیامکی دریافت نشود مبلغ به کیف پول شما برگشت داده می‌شود و می‌توانید شماره دیگری بگیرد.
مشاهده بیشتـر
نام قیمت موجودی خرید
تومان عدد -

نهایی کردن خرید
کشور و سرویس را بررسی کرده و مبلغ را پرداخت کنید

شما در حال خرید شماره مجازی با مشخصات زیر هستید:


موجودی فعلی: تومان
دریافت شماره و کد تایید
شماره وارد کرده و منتظر کدتایید باشید
 • دریافت شماره

  توجه:
  این شماره تنها یکبار قابلیت دریافت کدفعالسازی دارد.
  تا دریافت کدفعالسازی از بستن این صفحه خودداری کنید.
 • دریافت کد فعالسازی

  بعد از وارد کردن شماره در منتظر نمایش کدتایید در کادر زیر باشید:

  در انتظار دریافت کد فعالسازی

  کد فعالسازی دریافت شد:


  توجه: کد فعالسازی را با کیبورد انگلیسی وارد کنید

  در صورتی که خطایی در هنگام وارد کردن کد دریافت کردید، حتما اسکرین شات بگیرید

تنوع خدمات تنوع بالا در کشور و برنامه
نحوه پرداخت درگاه پرداخت امن اینترنتی
قیمت ها از 2 هزار تومان
نحوه تحویل شماره آنی و بلافاصله

خرید شماره مجازی هنگ کنگ

در مورد شماره مجازی هنگ کنگ بیشتر بدانید

شماره مجازی هنگ کنگ برای وبسایت ها و برنامه هایی که قصد ثبت نام در آن ها را دارید ولی تمایلی به استفاده از شماره شخصی خودتان را ندارید کاربردی است. با خرید شماره مجازی هنگ کنگ یک شماره با پیش شماره +852 دریافت می کند که در سرویس مدنظر باید وارد کنید. نحوه خرید شماره مجازی هنگ کنگ در ادامه توضیح داده شده است.

پنل پنل شماره مجازی امکان خرید انواع شماره مجازی هنگ کنگ فراهم شده و شما میتونید شماره های otp که قابلیت یکبار دریافت کدفعالسازی دارند را خرید کنید و یا از شماره های اجاره ای و دائمی که متفاوت از شماره مجازی های یکبار مصرف هستند، خرید کنید که نحوه خرید شماره مجازی هنگ کنگ در همین صفحه توضیح داده شده است.

 

خرید شماره مجازی هنگ کنگ

برای خرید شماره مجازی هنگ کنگ به راحتی از همین صفحه مربوط به شماره هنگ کنگ است باید برنامه ای که قصد خرید از آن را دارید انتخاب کنید، اپراتورهای مختلف قیمت و کیفیت متفاوتی دارند که به این نکته توجه کنید. بعد از انتخاب برنامه یا سایت مورد نظر، روی دریافت شماره کلیک کرده و منتظر بمانید که سیستم به شما شماره را نمایش دهد، سپس شماره مجازی دریافت شده برای هنگ کنگ را در برنامه مورد نظر خود وارد کنید و منتظر دریافت کد در پنل مینی‌پین باشید و بلافاصله بعد از دریافت کد در برنامه یا سایت وارد کنید.


انواع شماره مجازی هنگ کنگ

شماره های هنگ کنگ برای برنامه و سایت‌های مختلف قابل خرید است، شماره مجازی هنگ کنگ چند مدل داشته، مورد اول شماره های otp که همان شماره های یکبار مصرف بوده که فقط یکبار قابل دریافت کدفعالسازی دارند. شماره های اجاره ای هنگ کنگ ، به شماره هایی گفته می شود که در مدتی که شماره مجازی را اجاره دارید، امکان دریافت انواع کدفعالسازی را دارد. شماره های هنگ کنگ در اپراتور آنها تفاوت دارند، هنگ کنگ ممکن است در برنامه های مختلفی محدودیت هایی داشته باشد که در هنگام خرید شماره هنگ کنگ برای هر برنامه انواع و قیمت قابل مشاهده و انتخاب است.

 

قیمت شماره مجازی هنگ کنگ

همانطور که پیش از این گفته شد، شماره های هنگ کنگ براساس کشور متفاوت هستند و به طبع آن قیمت متفاوتی دارند، همچنین قیمت اپراتورهای مختلف ارائه دهنده شماره مجازی هنگ کنگ نیز قیمت های متفاوتی دارند که در صفحه اکانت مجازی هنگ کنگ قابل مشاهده و خرید است.

 

از شماره کشور هنگ کنگ برای چه برنامه هایی میتوان خرید کرد؟

هنگ کنگ یکی از کشورهایی است که بیشتر سرویس های تحت پشتیبانی را داشته و تقریبا تمامی برنامه و سایت هایی که نیاز به شماره موبایل دارند را پشتیبانی میکند. برای مشاهده برنامه هایی که شماره مجازی هنگ کنگ پشتیبانی می کند، به بالای همین صفحه مراجعه کنید.

خرید
(5)4.5625