پنل خرید شماره مجازی نروژ

پنل پیشرفته خرید انواع شماره مجازی نروژ با بیش از 100 برنامه و سایت مختلف از سراسر جهان

برای خرید شماره مجازی نروژ از فرم زیر شروع کنید:

ارزان‌ترین قیمت

پشتیبانی تیکتی

تنوع در انتخاب

تحویل آنی و فوری

هر شماره عادی برای یک سرویس قابل استفاده است. (مثلا فقط تلگرام)
هر شماره فقط امکان یکبار دریافت کدفعالسازی دارد.
نرم‌افزار یا سایت مورد نظر را از لیست زیر انتخاب کنید؛ کشورها و قیمت‌ها نمایش داده می‌شود. برای همه سرویس‌ها شماره موجود است.
این شماره‌ها تنها در محدوده زمانی 10 الی 20 دقیقه قادر به دریافت پیامک هستند و در صورتی که پیامکی دریافت نشود مبلغ به کیف پول شما برگشت داده می‌شود و می‌توانید شماره دیگری بگیرد.
مشاهده بیشتـر
نام قیمت موجودی خرید
تومان عدد -

نهایی کردن خرید
کشور و سرویس را بررسی کرده و مبلغ را پرداخت کنید

شما در حال خرید شماره مجازی با مشخصات زیر هستید:


موجودی فعلی: تومان
دریافت شماره و کد تایید
شماره وارد کرده و منتظر کدتایید باشید
 • دریافت شماره

  توجه:
  این شماره تنها یکبار قابلیت دریافت کدفعالسازی دارد.
  تا دریافت کدفعالسازی از بستن این صفحه خودداری کنید.
 • دریافت کد فعالسازی

  بعد از وارد کردن شماره در منتظر نمایش کدتایید در کادر زیر باشید:

  در انتظار دریافت کد فعالسازی

  کد فعالسازی دریافت شد:


  توجه: کد فعالسازی را با کیبورد انگلیسی وارد کنید

  در صورتی که خطایی در هنگام وارد کردن کد دریافت کردید، حتما اسکرین شات بگیرید

تنوع خدمات تنوع بالا در کشور و برنامه
نحوه پرداخت درگاه پرداخت امن اینترنتی
قیمت ها از 2 هزار تومان
نحوه تحویل شماره آنی و بلافاصله

خرید شماره مجازی نروژ

در مورد شماره مجازی نروژ بیشتر بدانید

خرید شماره مجازی نروژ

 

 

انواع شماره مجازی نروژ

 

 

 

قیمت شماره مجازی نروژ

 

شماره مجازی نروژ برای مواردی بکار برده می شود که قصد استفاده از شماره موبایل خود برای شبکه اجتماعی و یا سایتی که از شماره موبایل شما پشتیبانی نمی کند استفاده می شود.

پیش شماره کشور نروژ +47 بوده که در هنگام واردک ردن در برنامه یا سایت مورد نظر باید به این پیش شماره در شماره دریافتی دقت کنید.

در هنگام خرید شماره مجازی نروژ باید دقت کنید که شماره های دریافتی مشخص نیستند که برای کدام شهر از کشور نروژ بوده و به صورت رندوم تحویل داده می شود و معمولا اپراتور مجازی از این کشور فروش شماره مجازی نروژ را انجام می دهد.

 

خرید شماره مجازی نروژ

در هنگام خرید شماره مجازی نروژ به این نکته دقت کنید که شماره های مجازی فاقد سیم کارت واقعی بوده و دریافت کد فعالسازی شماره از طریق پنل پنل شماره مجازی به شما نمایش داده می شود، برای شماره های otp  که یکبار قابلیت دریافت کد دارند، این شماره ها در پنل پنل شماره مجازی و در هنگام خرید تا 20 دقیقه به شما نمایش داده می شود.

برای خرید شماره مجازی نروژ به راحتی از همین صفحه مربوط به شماره نروژ است باید برنامه ای که قصد خرید از آن را دارید انتخاب کنید، اپراتورهای مختلف قیمت و کیفیت متفاوتی دارند که به این نکته توجه کنید. بعد از انتخاب برنامه یا سایت مورد نظر، روی دریافت شماره کلیک کرده و منتظر بمانید که سیستم به شما شماره را نمایش دهد، سپس شماره مجازی دریافت شده باید نروژ را در برنامه مورد نظر خود وارد کنید و منتظر دریافت کد در پنل مینی‌پین باشید و بلافاصله بعد از دریافت کد در برنامه یا سایت وارد کنید.انواع شماره مجازی نروژ

شماره های نروژ برای برنامه و سایت‌های مختلف قابل خرید است، شماره مجازی نروژ چند مدل داشته، مورد اول شماره های otp که همان شماره های یکبار مصرف بوده که فقط یکبار قابل دریافت کدفعالسازی دارند. شماره های اجاره ای xxx ، به شماره هایی گفته می شود که در مدتی که شماره مجازی را اجاره دارید، امکان دریافت انواع کدفعالسازی را دارد. شماره های نروژ در اپراتور آنها تفاوت دارند، نروژ ممکن است در برنامه های مختلفی محدودیت هایی داشته باشد که در هنگام خرید شماره نروژ برای هر برنامه انواع و قیمت قابل مشاهده و انتخاب است.

 


قیمت شماره مجازی نروژ

چند عامل در قیمت شماره مجازی های نروژی تاثیر گذار است، مورد اول اپراتوری که قصد خرید از آن را دارید که برای تشخیض اپراتور شماره مجازی عددی در کنار اسم برنامه یا کشور درج شده است.

مورد بعدی برنامه ای که قصد خرید از آن را دارید که در قیمت خرید شماره مجازی نروژ تاثیر گذار خواهد بود.

 

خرید
(4)4.625