پنل خرید شماره مجازی فیلیپین

پنل پیشرفته خرید انواع شماره مجازی فیلیپین با بیش از 100 برنامه و سایت مختلف از سراسر جهان

برای خرید شماره مجازی فیلیپین از فرم زیر شروع کنید:

ارزان‌ترین قیمت

پشتیبانی تیکتی

تنوع در انتخاب

تحویل آنی و فوری

هر شماره عادی برای یک سرویس قابل استفاده است. (مثلا فقط تلگرام)
هر شماره فقط امکان یکبار دریافت کدفعالسازی دارد.
نرم‌افزار یا سایت مورد نظر را از لیست زیر انتخاب کنید؛ کشورها و قیمت‌ها نمایش داده می‌شود. برای همه سرویس‌ها شماره موجود است.
این شماره‌ها تنها در محدوده زمانی 10 الی 20 دقیقه قادر به دریافت پیامک هستند و در صورتی که پیامکی دریافت نشود مبلغ به کیف پول شما برگشت داده می‌شود و می‌توانید شماره دیگری بگیرد.
مشاهده بیشتـر
نام قیمت موجودی خرید
تومان عدد -

نهایی کردن خرید
کشور و سرویس را بررسی کرده و مبلغ را پرداخت کنید

شما در حال خرید شماره مجازی با مشخصات زیر هستید:


موجودی فعلی: تومان
دریافت شماره و کد تایید
شماره وارد کرده و منتظر کدتایید باشید
 • دریافت شماره

  توجه:
  این شماره تنها یکبار قابلیت دریافت کدفعالسازی دارد.
  تا دریافت کدفعالسازی از بستن این صفحه خودداری کنید.
 • دریافت کد فعالسازی

  بعد از وارد کردن شماره در منتظر نمایش کدتایید در کادر زیر باشید:

  در انتظار دریافت کد فعالسازی

  کد فعالسازی دریافت شد:


  توجه: کد فعالسازی را با کیبورد انگلیسی وارد کنید

  در صورتی که خطایی در هنگام وارد کردن کد دریافت کردید، حتما اسکرین شات بگیرید

تنوع خدمات تنوع بالا در کشور و برنامه
نحوه پرداخت درگاه پرداخت امن اینترنتی
قیمت ها از 2 هزار تومان
نحوه تحویل شماره آنی و بلافاصله

خرید شماره مجازی فیلیپین

در مورد شماره مجازی فیلیپین بیشتر بدانید

 یکی از پرطرفدار ترین کشورها برای خرید شماره مجازی در پنل شماره مینی‌پین است. شما برای استفاده از سایت یا برنامه هایی که نیاز به شماره موبایل برای ثبت نام دارند میتوانید با خرید شماره مجازی فیلیپین به راحتی ثبت نام کنید. در رابطه با نحوه خرید شماره مجازی فیلیپن در ادامه توضیح داده شده است.

کد کشور فیلیپین برای شماره مجازی
 63+ می باشد.

شماره موبایل مجازی فیلیپین در قیمت های مختلفی ارائه می شود، قیمت شماره ها براساس برنامه یا سایتی که قصد خرید دارید متفاوت بوده و برای قیمت دقیق باید سرویس مدنظر خود را برای کشور فیلیپین انتخاب کنید.

پنل شماره مجازی، همان نرم افزار ساخت شماره مجازی فیلیپین است که به صورت تحت وب به آسانی امکان خرید شماره فیلیپین را فراهم کرده است.

در هنگام ساخت شماره مجازی فیلیپین و در هنگام وارد کردن شماره، کد فیلیپین برای شماره مجازی با پیش شماره +63 خواهد بود که در برنامه یا سایت مورد نظر باید وارد کنید

 

خرید شماره مجازی فیلیپین

برای خرید شماره مجازی فیلیپین به راحتی از همین صفحه مربوط به شماره فیلیپین است باید برنامه ای که قصد خرید از آن را دارید انتخاب کنید، سرویس های مختلف قیمت و کیفیت متفاوتی دارند و برخی امکانات برای برنامه ها مختلف محدود شده است که به این نکته توجه کنید. بعد از انتخاب سرویس مورد نظر، روی دریافت شماره کلیک کرده و منتظر بمانید که سیستم به شما شماره را نمایش دهد، سپس شماره مجازی دریافت شده برای فیلیپین را در سایت مورد نظر وارد کنید و منتشر دریافت کد در پنل مینی‌پین باشید و بلافاصله بعد از دریافت کد آن را وارد کنید.

نحوه خرید در پنل شماره مجازی، مانند یک برنامه ساخت شماره مجازی فیلپین بوده که به صورت تحت وب امکان خرید شماره مجازی برای فیلیپین را فراهم کرده است.
انواع شماره مجازی فیلیپین

خرید اکانت مجازی فیلیپین در قیمت های مختلفی به صورت یکبارمصرف و یا اشتراک ماهیانه وجود دارد، برای مشاهده قیمت انواع شماره مجازی فیلیپین به بالای همین صفحه مراجعه کنید.

 

قیمت شماره مجازی فیلیپین

در رابطه با قیمت های شماره تلفن مجازی فیلیپین باید دقت کنید که ارتباط کاملا مستقیمی با اپراتور و همچنین کشوری که قصد خرید دارید، دارد. هر کشور و اپراتور با توجه به سیاست قیمت گذاری که دارد، تعرفه های متفاوتی برای هر نوع شماره در نظر گرفته است که در همین صفحه شماره مجازی های فیلیپین قابل مشاهده و خرید است.

 

از شماره کشور فیلیپین برای چه برنامه هایی میتوان خرید کرد؟

خرید شماره فیلیپین برای برنامه و سایت های بسیار و پرطرفداری همچون، تلگرام، واتس اپ، اینستاگرام و یا سایت های مختلفی که در همین صفحه مشاهده می کنید، امکان پذیر است.

 

پیش شماره فیلیپین
شماره مجازی فیلیپین
کد شماره فیلیپین
خرید شماره مجازی فیلیپین
شماره فیلیپین مجازی

خرید
(2)4.5