پنل خرید شماره مجازی امارات متحده عربی

پنل پیشرفته خرید انواع شماره مجازی امارات متحده عربی با بیش از 100 برنامه و سایت مختلف از سراسر جهان

برای خرید شماره مجازی امارات متحده عربی از فرم زیر شروع کنید:

ارزان‌ترین قیمت

پشتیبانی تیکتی

تنوع در انتخاب

تحویل آنی و فوری

هر شماره عادی برای یک سرویس قابل استفاده است. (مثلا فقط تلگرام)
هر شماره فقط امکان یکبار دریافت کدفعالسازی دارد.
نرم‌افزار یا سایت مورد نظر را از لیست زیر انتخاب کنید؛ کشورها و قیمت‌ها نمایش داده می‌شود. برای همه سرویس‌ها شماره موجود است.
این شماره‌ها تنها در محدوده زمانی 10 الی 20 دقیقه قادر به دریافت پیامک هستند و در صورتی که پیامکی دریافت نشود مبلغ به کیف پول شما برگشت داده می‌شود و می‌توانید شماره دیگری بگیرد.
مشاهده بیشتـر
نام قیمت موجودی خرید
تومان عدد -

نهایی کردن خرید
کشور و سرویس را بررسی کرده و مبلغ را پرداخت کنید

شما در حال خرید شماره مجازی با مشخصات زیر هستید:


موجودی فعلی: تومان
دریافت شماره و کد تایید
شماره وارد کرده و منتظر کدتایید باشید
 • دریافت شماره

  توجه:
  این شماره تنها یکبار قابلیت دریافت کدفعالسازی دارد.
  تا دریافت کدفعالسازی از بستن این صفحه خودداری کنید.
 • دریافت کد فعالسازی

  بعد از وارد کردن شماره در منتظر نمایش کدتایید در کادر زیر باشید:

  در انتظار دریافت کد فعالسازی

  کد فعالسازی دریافت شد:


  توجه: کد فعالسازی را با کیبورد انگلیسی وارد کنید

  در صورتی که خطایی در هنگام وارد کردن کد دریافت کردید، حتما اسکرین شات بگیرید

تنوع خدمات تنوع بالا در کشور و برنامه
نحوه پرداخت درگاه پرداخت امن اینترنتی
قیمت ها از 2 هزار تومان
نحوه تحویل شماره آنی و بلافاصله

خرید شماره مجازی امارات متحده عربی

در مورد شماره مجازی امارات متحده عربی بیشتر بدانید

شماره مجازی کشور امارات توسط برخی از اپراتورهای این کشور ارائه می شود، پیش شماره، شماره مجازی امارات با +971 شروع می شود.

شماره های امارات به دلیل با کیفیت بودن و اینکه در اکثر برنامه و سایت های مختلف قابل استفاده هستند، از استقبال خوبی برخوردار هستند.

استفاده از این نوع شماره های مجازی کشور امارات همانند دیگر شماره ها امکان استفاده یکبار مصرف otp  و سرویس های مختلفی مثل اجاره شماره هم امکان پذیر است.

برخی افراد قصد خرید شماره مجازی دبی دارند و امکان اینکه در هنگام خرید برای شما دقیقا شماره مجازی دبی تحویل داده شود امکان پذیر نیست. به دلیل اینکه شماره مجازی امارات از اپراتورهای مختلف ارائه می شود و محدود کردن پیش شماره شهر خاص وجود ندارد.

در کل استفاده از این شماره های برای استفاده های موقت پیشنهاد می شود، یعنی شما برای ورود به تلگرام یا برنامه هایی مثل تیندر از شماره کشور امارات استفاده می کنید و پس از آن نیازی به دریافت کد مجدد برای این برنامه ندارید. اگر قصد دریافت مجدد شماره از همین کشور دارید باید از شماره های اجاره ای امارات استفاده کنید.

اگر شما هم به دنبال شماره مجازی امارات رایگان هستید، باید دوستان خود را به پنل شماره مجازی دعوت کنید تا با استفاده از سیستم زیرمجموعه گیری و دعوت دوستان اعتبار کسب کنید و شماره مجازی امارات را به صورت رایگان دریافت کنید.

 

خرید شماره مجازی امارات

در پنل شماره مجازی امکان خرید انواع شماره مجازی امارات برای برنامه و سایت های مختلف فراهم شده است، شماره مجازی های امارات برای برنامه های مثل واتس اپ ، تلگرام و اینستاگرام امکان خرید شماره وجود دارد. برای خرید شماره مجازی امارات به راحتی از طریق پنل پنل شماره مجازی، کشور امارات را انتخاب کرده و برنامه یا سایت مورد نظر خود را انتخاب کنید و شماره دریافت کنید.


انواع شماره مجازی امارات

شماره های امارات امکان استفاده در بیش از 100 برنامه و سایت مختلف را داشته و به راحتی از طریق پنل پنل شماره مجازی امکان خرید انواع شماره مجازی امارات امکان‌پذیر است.


قیمت شماره مجازی امارات

شماره مجازی امارات در قیمت های مختلفی ارائه می شود، قیمت شماره ها براساس برنامه یا سایتی که قصد خرید دارید متفاوت بوده و برای قیمت دقیق باید سرویس مدنظر خود را برای کشور امارات انتخاب کنید.

 

چطور شماره مجازی برای امارات بخرم؟
برای اینکار، روی لینک بالا کلیک کنید و وارد صفحه خرید شماره امارات شوید، سپس برنامه یا سایت مورد نظر را از لیست انتخاب کرده و روی دریافت شماره کلیک کنید، سپس شماره دریافتی را در برنامه امارات وارد کرده و منتظر دریافت کد در پنل مینی‌پین شوید.

 

شماره مجازی کشور امارات در چه برنامه هایی قابل استفاده است؟

شماره های امارات محدودیتی در استفاده ندارند و سایت ها و برنامه های مختلف به راحتی و بدون هیچ محدودیتی قابل استفاده هستند.

 

خرید سیم کارت مجازی امارات
خرید شماره امارات
خرید شماره مجازی امارات
ساخت شماره مجازی امارات رایگان
شماره امارات
شماره مجازی امارات
شماره مجازی امارات رایگان
شماره موبایل مجازی امارات

 

خرید
(5)4.6875