پنل خرید شماره مجازی بلیـزارد

پنل پیشرفته خرید انواع شماره مجازی بلیـزارد با بیش از 200 کشور از سراسر جهان

برای خرید شماره مجازی بلیـزارد از فرم زیر شروع کنید:

ارزان‌ترین قیمت

پشتیبانی تیکتی

تنوع در انتخاب

تحویل آنی و فوری

هر شماره عادی برای یک سرویس قابل استفاده است. (مثلا فقط تلگرام)
هر شماره فقط امکان یکبار دریافت کدفعالسازی دارد.
نرم‌افزار یا سایت مورد نظر را از لیست زیر انتخاب کنید؛ کشورها و قیمت‌ها نمایش داده می‌شود. برای همه سرویس‌ها شماره موجود است.
این شماره‌ها تنها در محدوده زمانی 10 الی 20 دقیقه قادر به دریافت پیامک هستند و در صورتی که پیامکی دریافت نشود مبلغ به کیف پول شما برگشت داده می‌شود و می‌توانید شماره دیگری بگیرد.
مشاهده بیشتـر
نام قیمت موجودی خرید
تومان عدد -

نهایی کردن خرید
کشور و سرویس را بررسی کرده و مبلغ را پرداخت کنید

شما در حال خرید شماره مجازی با مشخصات زیر هستید:


موجودی فعلی: تومان
دریافت شماره و کد تایید
شماره وارد کرده و منتظر کدتایید باشید
 • دریافت شماره

  توجه:
  این شماره تنها یکبار قابلیت دریافت کدفعالسازی دارد.
  تا دریافت کدفعالسازی از بستن این صفحه خودداری کنید.
 • دریافت کد فعالسازی

  بعد از وارد کردن شماره در منتظر نمایش کدتایید در کادر زیر باشید:

  در انتظار دریافت کد فعالسازی

  کد فعالسازی دریافت شد:


  توجه: کد فعالسازی را با کیبورد انگلیسی وارد کنید

  در صورتی که خطایی در هنگام وارد کردن کد دریافت کردید، حتما اسکرین شات بگیرید

تنوع خدمات تنوع بالا در کشور و برنامه
نحوه پرداخت درگاه پرداخت امن اینترنتی
قیمت ها از 2 هزار تومان
نحوه تحویل شماره آنی و بلافاصله

خرید شماره مجازی بلیـزارد

در مورد شماره مجازی بلیـزارد بیشتر بدانید

بلیزارد کمپانی آمریکایی که بازی های مختلف همچون Overwatch، Diablo، وارکرفت و استارکرفت را تولید کرده است. برای ثبت نام در بلیزارد نیاز به شماره موبایل دارید که باید شماره تایید شود،  امکان خرید انواع شماره مجازی بلیزارد از پنل پنل شماره مجازی فراهم شده است و شما می توانید برای ثبت نام در سایت فروشگاهی battle.net  از شماره مجازی های بلیزارد پنل پنل شماره مجازی استفاده کنید.

 

خرید شماره مجازی بلیزارد

برای خرید شماره مجازی بلیزارد به راحتی از همین صفحه مربوط به شماره بلیزارد است باید کشوری که قصد خرید از آن را دارید انتخاب کنید، کشورهای مختلف قیمت و کیفیت متفاوتی دارند و برخی امکانات برای کشورهای مختلف محدود شده است که به این نکته توجه کنید. بعد از انتخاب کشور مورد نظر، روی دریافت شماره کلیک کرده و منتظر بمانید که سیستم به شما شماره را نمایش دهد، سپس شماره مجازی دریافت شده برای بلیزارد را در سایت بلیزارد وارد کنید و منتشر دریافت کد در پنل مینی‌پین باشید و بلافاصله بعد از دریافت کد در بلیزارد وارد کنید.

بلیزارد اکثر کشورهای جهان از جمله هلند، روسیه، آلمان، قزاقستان، چین ، مصر و استونی و ... را پشتیبانی می کند.


انواع شماره مجازی بلیزارد

شماره مجازی بلیزارد  در انواع کشورهای مختلف و اپراتورهای مختلفی قابل خرید است، همچنین امکان خرید شماره های otp که یکبار قابلیت کدفعالسازی دارند و شماره های اجاره ای ماهانه وجود دارد که این شماره ها را باید با اشتراک ماهیانه خرید کرد.

شماره های بلیزارد از کشورهای مختلف قابل خرید است، شماره مجازی بلیزارد چند مدل داشته، مورد اول شماره های otp که همان شماره های یکبار مصرف بوده که فقط یکبار قابل دریافت کدفعالسازی دارند. شماره های اجاره ای بلیزارد، به شماره هایی گفته می شود که در مدتی که شماره مجازی را اجاره دارید، امکان دریافت انواع کدفعالسازی را دارد. شماره های بلیزارد در کشورهای آنهای تفاوت دارند، بلیزارد ممکن است در کشورهای مختلف محدودیت های مختلفی داشته باشد که در هنگام خرید انواع شماره بلیزارد برای کشورها قابل مشاهده و انتخاب است.


قیمت شماره مجازی بلیزارد

در مورد قیمت شماره مجازی بلیزارد ، هنگام خرید شماره مجازی امکان مشاهده و مقایسه برای کشورهای مختلفی را دارید، قیمت شماره مجازی بلیزارد براساس کشور و اپراتور آن متفاوت خواهد بود.

همانطور که پیش از این گفته شد، شماره های بلیزارد براساس کشور متفاوت هستند و به طبع آن قیمت متفاوتی دارند، همچنین قیمت اپراتورهای مختلف ارائه دهنده شماره مجازی بلیزارد نیز قیمت های متفاوتی دارند که در صفحه اکانت مجازی بلیزارد قابل مشاهده و خرید است.

خرید
(11)4.5810546875