پنل خرید شماره مجازی فایور

پنل پیشرفته خرید انواع شماره مجازی فایور با بیش از 200 کشور از سراسر جهان

برای خرید شماره مجازی فایور از فرم زیر شروع کنید:

ارزان‌ترین قیمت

پشتیبانی تیکتی

تنوع در انتخاب

تحویل آنی و فوری

هر شماره عادی برای یک سرویس قابل استفاده است. (مثلا فقط تلگرام)
هر شماره فقط امکان یکبار دریافت کدفعالسازی دارد.
نرم‌افزار یا سایت مورد نظر را از لیست زیر انتخاب کنید؛ کشورها و قیمت‌ها نمایش داده می‌شود. برای همه سرویس‌ها شماره موجود است.
این شماره‌ها تنها در محدوده زمانی 10 الی 20 دقیقه قادر به دریافت پیامک هستند و در صورتی که پیامکی دریافت نشود مبلغ به کیف پول شما برگشت داده می‌شود و می‌توانید شماره دیگری بگیرد.
مشاهده بیشتـر
نام قیمت موجودی خرید
تومان عدد -

نهایی کردن خرید
کشور و سرویس را بررسی کرده و مبلغ را پرداخت کنید

شما در حال خرید شماره مجازی با مشخصات زیر هستید:


موجودی فعلی: تومان
دریافت شماره و کد تایید
شماره وارد کرده و منتظر کدتایید باشید
 • دریافت شماره

  توجه:
  این شماره تنها یکبار قابلیت دریافت کدفعالسازی دارد.
  تا دریافت کدفعالسازی از بستن این صفحه خودداری کنید.
 • دریافت کد فعالسازی

  بعد از وارد کردن شماره در منتظر نمایش کدتایید در کادر زیر باشید:

  در انتظار دریافت کد فعالسازی

  کد فعالسازی دریافت شد:


  توجه: کد فعالسازی را با کیبورد انگلیسی وارد کنید

  در صورتی که خطایی در هنگام وارد کردن کد دریافت کردید، حتما اسکرین شات بگیرید

تنوع خدمات تنوع بالا در کشور و برنامه
نحوه پرداخت درگاه پرداخت امن اینترنتی
قیمت ها از 2 هزار تومان
نحوه تحویل شماره آنی و بلافاصله

خرید شماره مجازی فایور

در مورد شماره مجازی فایور بیشتر بدانید

فایوور سایتی برای انجام خدماتی که افراد دیگر برای سپردن و انجام دادن قرار داده می شود، تسطو فایور شما میتونید با سراسر دنیا در ارتباط باشید و پروژه های مختلف و درخواست های افراد ها را انجام دهید، برای استفاده از فایور نیاز به شماره برای ثبت نام دارید که این سرویس توسط سرویس شمار مجازی فایور پنل شماره مجازی ارائه می شود و از طریق پنل پنل شماره مجازی امکان خرید انواع شماره مجازی برای فایوور وجود دارد.

 

خرید شماره مجازی فایور

در پاسخ به این سوال که چطور باید برای فایور شماره مجازی خرید کرد، باید توضیح داد که در همین صفحه یعنی صفحه خرید شماره مجازی فایور باید کشوری که قصد دریافت شماره از آن را دارید انتخاب کنید، انتخاب کشور برای فایور شاید یکی از مهم ترین عوامل باشد، چون ممکن از برخی از خدماتی که قصد انجام آن را دارید برای این کشور محدود شده باشد، پس هنگام خرید شماره به کشور دقت کنید، بعد از انتخاب کشور و افزایش اعتبار روی دریافت شماره کلیک کنید و شماره مجازی مربوط به فایور را مشاهده خواهید کردن، سپس شماره را در سایت فایور وارد کنید و منتظر دریافت کد در پنل پنل شماره مجازی باشد، بعد از مشاهده کد تایید اقدام به تکمیل اطلاعات در سایت فایور کنید. 


انواع شماره مجازی فایور

پنل پنل شماره مجازی امکان خرید انواع شماره مجازی فایور فراهم شده و شما میتونید شماره های otp که قابلیت یکبار دریافت کدفعالسازی دارند را خرید کنید و ی از شماره های اجاره ای و دائمی که متفاوت از شماره مجازی های یکبار مصرف هستند، خرید کنید که نحوه خرید شماره مجازی فایور توضیح داده شده است.


قیمت شماره مجازی فایور

همونطور که در قسمت خرید شماره مجازی فایور گفته شده بود، دقت کردن به کشور برای فایور خیلی مهم بوده و کشور در اپراتور در قیمت گذاری برای شماره های فایور تاثیر گذار است.

شماره های فایور در کشورهای آنهای تفاوت دارند، فایور ممکن است در کشورهای مختلف محدودیت های مختلفی داشته باشد که در هنگام خرید انواع شماره فایور برای کشورها قابل مشاهده و انتخاب است.شماره های فایور در کشورهای آنهای تفاوت دارند، مایکروسافت ممکن است در کشورهای مختلف محدودیت های مختلفی داشته باشد که در هنگام خرید انواع شماره فایور برای کشورها قابل مشاهده و انتخاب است.

 

خرید شماره مجازی فایور Fiverr

 

 

انواع شماره مجازی فایور

 

 

 

قیمت شماره مجازی فایور

خرید
(4)4.375