اسکریپتی کاملا شخصی سازی شده با کوچک ترین جزئیات

تمامی قسمت های اسکریپت با وسواس خاصی شخصی سازی شده و در بهترین شکل ممکن پیاده سازی شده است. مهم ترین قسمت سیستم که دریافت کد و تحویل به کاربر است در بدون نقص ترین حالت ممکن و با فرآیند پیچیده ای در پشت صحنه، راحتی دریافت کد را برای کاربر به ارمغان می آورد.

نگهداری امن اطلاعات کاربران،‌با آخرین تکنولوژی روز

اطلاعات کاربران با آخرین تکنولوژی روز رمزنگاری شده و در محلی امن نگهداری می شود، تلاش خود را برای هر چه تمام این مهم دریغ نمی کنیم.

راهکاری برای دور زدن تحریم

اتصال به دو وبسرویس خارجی با خطایی نزدیک به صفر و شفافیت مالی در داشبورد برای ادمین سیستم

دو وبسرویس خارجی از بهترین سایت های خدمات دهنده در این حوزه که از پایداری بالایی برخوردار هستند انتخاب شده و امکان اتصال به هر یا هرکدام که مدنظر ادمین سیستم باشد را امکان پذیر می کند. تمامی گزینه ها و امکانات امکان فعال و غیرفعال سازی از پنل مدیریت داشته و در لحظه اعمال می شود.

پرداخت توسط بهترین،‌درگاه های بانکی

ماژول های درگاه های مختلف بانکی و درگاه های واسط در سیستم تعریف شده است و با وارد کردن کد مرچنت و یا دیگر اطلاعاتی که بانک به شما می دهد کاربران مستفیما از درگاه خودتان پرداخت انجام می دهند.

راهکاری برای دور زدن تحریم

کنترل هر بخش،‌تنها با یک کلیک!

با توجه به شرایط مختلف، می توانید تمامی بخش های خریدشماره، ارسال تیکت، افزایش موجودی، فروش در ربات را فعال و غیرفعال کنید، امکان غیرفعال و فعال کردن کشورهای مختلف، برنامه های مختلف و حتی وبسرویس را به صورت جداگانه وجود دارد.

برای دریافت شماره مجازی، یکی از روش زیر را انتخاب کنید

خرید از پنل تحت وب خرید از ربات تلگرامی

ما مشتریانمان را داریم!

شروع استفاده از سامانه

جهت استفاده از یکی از روش های زیر اقدام به خرید نمایید، تمامی سامانه ها یکپارچه بوده و اطلاعات خرید در تمامی سیستم های موجود می باشد.