خرید شماره مجازی استیم

خرید شماره مجازی استیم

استیم سیستمی برای آپدیت بازی های مختلف است و توسط اکانت استیم به راحتی می توانید بازی های مختلف خود را آپدیت کنید، برای استفاده از استیم نیاز به حساب کاربری دارید که توسط پنل مینی‌پین امکان خرید شماره مجازی برای استیم وجود دارد. در ادامه به ویژگی و انواع شماره مجازی استیم در پنل مینی‌پین اشاره خواهد شد.

 

خرید شماره مجازی استیم

امکان خرید انواع شماره مجازی استیم از کشور های مختلف در پنل مینی‌پین فراهم شده است، پس از ثبت نام و ورد به پنل مینی‌پین از صفحه خرید شماره مجازی استیم، کشور مدنظر خود را انتخاب کنید. بعد از بررسی صحیح بودن برنامه و کشور، روی دریافت شماره کلیک کنید، سیستم شماره را به شما نمایش می دهد، سپس شماره را در سایت استیم وارد کنید و منتظر دریافت کد در مینی‌پین باشید. پس از دریافت کد تایید در سایت استیم وارد کنید.


انواع شماره مجازی استیم

شماره مجازی استیم در انواع کشورهای مختلف و اپراتورهای مختلفی قابل خرید است، همچنین امکان خرید شماره های otp که یکبار قابلیت کدفعالسازی دارند و شماره های اجاره ای ماهانه وجود دارد که این شماره ها را باید با اشتراک ماهیانه خرید کرد.


قیمت شماره مجازی استیم

در مورد قیمت شماره مجازی استیم ، هنگام خرید شماره مجازی امکان مشاهده و مقایسه برای کشورهای مختلفی را دارید، قیمت شماره مجازی استیم براساس کشور و اپراتور آن متفاوت خواهد بود.

  • خرید شماره مجازی
  • ربات خرید شماره مجازی
  • تمامی حقوق محفوظ است