خرید شماره مجازی تلگرام

خرید شماره مجازی تلگرام

 

مقدمه:

همونطور که میدونید، برای استفاده از پیام رسان تلگرام Telegram نیاز به داشتن شماره موبایلی برای دریافت کدفعالسازی است، با توجه محدودیت های خرید سیم کارت، در صورتی که نیاز به داشتن بیش از یک اکانت تلگرام داشته باشید، می بایست از شماره مجازی برای تلگرام استفاده کنید. در ادامه نکات مورد توجه برای خرید شماره مجازی تلگرام ذکر می شود.

 

شماره مجازی تلگرام از کشورهای مختلفی ارائه می شود و معمولا چون کاربران مختلفی در سال های گذشته استفاده تبلیغاتی از شماره مجازی در تلگرام کرده بودند، استفاده از شماره کشورهای ارزان قیمت همانند چین و روسیه پیشنهاد نمی شود. دلایل مختلفی برای این مورد وجود دارد که یکی از آن ها فعال بودن شماره مجازی قبل از اینکه شما استفاده ای از شماره بکنید بوده است.

شماره مجازی هایی که به صورت عمومی قابل خریداری هستند، تنها قابل استفاده برای یک برنامه هستند، به طور مثال اگر یک شماره مجازی را برای تلگرام خریداری کردید، امکان استفاده از همان شماره برای استفاده در واتس اپ امکان پذیر نخواهد بود و باید از شماره های اجاره ای استفاده کنید.

چطور بدون مشکل اکانت تلگرام راه اندازی و استفاده کنیم؟

همونطور که قبل تر توضیح داده شد، به دلیل استفاده تبلیغات از شماره مجازی در سال های گذشت، حساسیت تلگرام در استفاده از شماره های مجازی بالا بوده و در صورتی که مشکوک به استفاده غیر واقعی از شماره مجازی در تلگرام باشید، پس از دقایق یا ساعاتی، اکانت حذف خواهد شد.

برای اینکه این مشکل کمتر رخ دهد، پیشنهاد می شود از تلگرام های غیررسمی استفاده کنید تا این حساسیت کمتر شود.

استفاده از تلگرام های غیر رسمی را فقط در ابتدا راه اندازی استفاده کنید و پس از فعال شدن اکانت می توانید با کد فعالسازی داخلی تلگرام از تلگرام رسمی استفاده کنید.

مورد دیگری که باید رعایت کنید، استفاده از آیپی همان کشوری که قصد فعالسازی تلگرام را دارید، استفاده کنید. حتما به این نکته توجه کنید که از برنامه های رایگانی که آیپی شما را تغییر می دهند استفاده نکنید، به این دلیل که چند صد نفر از همان آیپی برای تلگرام استفاده می کنند و باعث دیلیت اکانت تلگرام خواهد شد.

پس از اینکه تمامی موارد رابه درستی انجام دادید، اکانت تلگرام را در حداقل 2 تلگرام مختلف فعال داشته باشید، تا در صورت از دسترس رفتن یک برنامه تلگرام، در تلگرام دیگری قابل استفاده باشد.

خرید شماره مجازی دائمی تلگرام چطور امکان پذیر است؟

شماره مجازی هایی که برای تلگرام فروخته می شوند و شامل یکبار هزینه هستند، دائمی نیستند و ممکن است بعد از مدت زمانی از دسترس شما خارج شوند.( از دسترس خارج شدن شماره دلایل مختلفی دارد که در ادامه توضیح داده می شود.)

 

دلایل از دسترس خارج شدن شماره مجازی تلگرام:

ابتدا لازم است در مورد روند دریافت و تحویل شماره مجازی ای که شما خریداری می کنید، توضیحاتی داده شود.

در دنیا کشورهای مختلف اپراتورهای مجازی وجود دارد که برای استفاده از شماره اپراتور نیاز به دریافت سیم کارت وجود ندارد، این اپراتورها وب سایتهایی برای استفاده موقت از شماره های کشور مختلفی را در اختیار می گذارند، سرویس سایت شماره مجازی، با اتصال به چندین اپراتور مختلف از سراسر جهان، شماره مورد نظر را به شما نمایش می دهد و پس از آن کد فعال سازی را برای شما ارسال می کند. در نتجیه سرویس سایت شماره مجازی تجمیع کننده اپراتورهای مختلف شماره مجازی بوده و واسط بین اپراتورو کاربر نهایی است.

شما پس از دریافت شماره مجازی برای تلگرام، ممکن است به دلیل مختلف اکانت تلگرام را از دست بدهید که در ادامه توضیح داده می شود.

خروج از حساب کاربری بدون داشتن اکانت فعال در تلگرام دیگری داشتن رفتار مشابه با اسپمرها و تبلیغات کننده ها به دلیل آیپی نامناسب، اسم پروفایل، تصویر اکانت، ارسال پیام به غیر از مخاطبین تلگرامی، ارسال پیام های تکراری و مشابه به افراد مختلف دیلیت اکانت شدن از سمت اپراتور سرویس دهنده فروش مجدد شماره توسط اپراتور سرویس دهنده. این مورد تا حدی با استفاده از ورود دو مرحله قابل پیشگیری خواهد بود.

از کدام نسخه های غیر رسمی تلگرام استفاده کنیم؟

در نهایت تفاوت زیادی ندارند ولی موبوگرام و ایران گرام مناسب هستند.

 

چند نکته نهایی:

برای استفاده شخصی از شماره مجازی برای تلگرام استفاده نکنید.

فعالسازی ورود دو مرحله ای اکانت تلگرام حتما فعال کنید.

از اسم شرکت هایی مثل Instagram Telegram  و... در نام اکانت و تصویر پروفایل استفاده نکنید.

تمامی حقوق محفوظ است