خرید شماره مجازی واتساپ

خرید شماره مجازی واتساپ

خرید شماره مجازی واتساپ

پیام رسان واتس اپ یکی از پرطرفدارترین، اپلیکیشن های ارتباطی در دانیا بوده که گاهی اوقات برای عضو شدن در گروه های مختلف یا ارسال پیام هایی نیاز است که از شماره موبایل واقعی استفاده نشود. راه حل پیشنهادی برای اینکار خرید شماره مجازی واتساپ بوده که می توانید کشور مد نظر خود را انتخاب و شماره مجازی دریافت کنید.

چند نکته برای خرید شماره مجازی واتساپ نیاز است که مدنظر داشته باشید.

در هنگام فعال سازی شماره مجازی واتس اپ خریداری شده، از آیپی همان کشور استفاده کنید از نرم افزارهای تغییر آیپی عمومی ترجیحا استفاده نکنید. اگر پیش از این در برنامه واتس اپ گوشی خود اکانت فعال داشتید، یکبار برنامه را حذف و مجدد نصب کنید. از واتس اپ بیزینس استفاده کنید. از خطوط کشورهای ارزان قیمت مثل چین، روسیه، قزاقستان و.. استفاده نکنید. عدم استفاده از لوگو اپلیکیشن به عنوان تصویر پروفایل عدم استفاده از نام همان اپلیکیشن به عنوان نام اکانت استفاده از نام اکانت با استفاده از حروف الفبا کشور شماره مجازی

چطور کدفعالسازی برای خرید شماره مجازی واتس اپ دریافت کنیم؟

تمامی مراحل خرید از طریق پنل سامانه شماره مجازی انجام خواهد شد.، شما ابتدا خرید برای برنامه واتس اپ را انتخاب کرده و سپس کشور مورد نظر را انتخاب می کنید.

در مرحله بعد، بر روی دریافت شماره کلیک کنید، سپس به شما شماره مجازی واتس اپ مربوط به کشور انتخاب نمایش داده می شود.

شماره را در برنامه واتس اپ وارد کنید ( به کد کشور در وارد کردن شماره دقت کنید)

تا 5 دقیقه پس از وارد کردن شماره در واتس اپ، کدفعالسازی در صفحه به شما نمایش داده می شود. ( در این مرحله خرید شماره مجازی برای واتس اپ با موفقیت انجام شده )

تا 120 ثانیه مهلت وارد کردن کدفعالسازی را در واتس اپ دارید، در صورتی که کدفعالسازی را وارد نکنید، کدفعالسازی منقضی خواهد شد و دیگر قابل استفاده نخواهد بود.

مشکل شناخته نشدن مخاطبین در واتس اپ با شماره مجازی

برای حل این مشکل باید شماره موبایل مخاطبین دفترچه تلفن را با کدکشور ذخیره کنید. ( کد کشور شماره موبایل های ایران +98 است )

در صورتی که پس از فعال کردن شماره مجازی، شماره موبایل مخاطبین را اصلاح کردید، به قسمت ارسال پیام مراجعه کرده و روی بروزرسانی کلیک کنید.

و در صورتی که همچنان اصلاح نشد، یکبار گوشی را خاموش کرده و مجدد روشن کنید.

امکان خرید شماره مجازی واتس اپ برای چه کشورهایی وجود دارد؟

واتس اپ یکی از متنوع ترین برنامه هایی است که از اکثر کشورها برای شماره مجازی پشتیبانی می کند. کشورهای ارزان قیمتی ازجمله چین، روسیه ، انگلستان، آلمان، آمریکا و ... بسیاری کشورهایی دیگر از شماره مجازی واتس اپ پشتیبانی می کنند.

رنج قیمتی شماره مجازی واتس اپ چقدر است؟

قیمت شماره مجازی های مختلف، براساس کشور متغیر است، خرید شماره مجازی ارزان قیمت برای هیچ اپلیکیشن و وبسایتی پیشنهاد نمی شود، به دلیل اینکه این شماره ها عموما اولین انتخاب افراد هستند و حساسیت اپلیکیشن و وب سایت مدنظر شما روی آن کشور بالا بوده و امکان مسدود شدن شماره مجازی خریداری شده وجود دارد.

شماره مجازی واتس اپ چه کاربردهایی دارد؟

توسط شماره مجازی واتس اپ می توانید، ارسال و دریافت پیام در واتس اپ انجام دهید، تماس صوتی و تصویری در واتس اپ انجام دهید، در گروه های مختلف عضو شده و پیام رد و بدل کنید.

امکان سوء استفاده از شماره مجازی توسط افراد دیگر وجود دارد؟

خیر، دسترسی به شماره مجازی ای که شما در حال استفاده از آن هستید، توسط شخص دیگری امکان استفاده وجود ندارد، در مواردی گزارش شده است که این شماره ها توسط اپراتور سرویس دهنده خارجی، مجدد فروخته شده است که بسیار نادر است.

امکان استفده از یک اکانت به در چند سیستم وجود دارد؟

خیر، در حال حاضر واتس اپ اجازه استفاده از یک گوشی موبایل + یک واتس اپ تحت وب را اجازه می دهد و امکان استفاده همزمان در یک گوشی دیگر وجود ندارد.

 

چه کشورهایی برای خرید شماره مجازی واتساپ بهتر هستند؟

انگلیس - آلمان - آمریکا - کانادا - فرانسه - هلند - مالزی - سوئد - ترکیه و … کشورهای مناسب خرید شماره مجازی بوده و امکان ریپورت بودن شماره مجازی خریداری شده کمتر است و کیفیت بالاتر دارند. کشورهای چین، روسیه، قزاقستان اصلا مناسب برای استفاده خرید شماره مجازی نیستند.

در صورتی که تجربه ای در این رابطه دارید، برای ما ارسال کنید.

تمامی حقوق محفوظ است