خرید شماره مجازی کلاب هاوس

خرید شماره مجازی کلاب هاوس

کلاب هاوس شبکه اجتماعی بر بستر گفتگو زنده صوتی است، در گروه های کلاب هاوس چند هزار نفر امکان گوش دادن همزمان و یا گفتگو همزمان دارند، برای استفاده از کلاب هاوس نیاز به شماره ای برای ثبت نام دارید که می توانید از شماره موبایل خود استفاده کنید و یا اینکه از شماره  مجازی کلاب هاوس که از پنل مینی پین خرید می کنید، در اپلیکیشن کلاب هاوس استفاده کنید. برای خرید و مشاهده انواع شماره مجازی کلاب هاوس از طریق همین صفحه اقدام کنید و توضیحات نوشته شده در ادامه را مطالعه کنید.

 

خرید شماره مجازی کلاب هاوس

برای خرید شماره مجازی کلاب هاس، باید به کشور یکه قصد خرید از اون رو دارید رو انتخاب کنید، کلاب هاوس محدودیتی در کشور انتخابی نداشته و به راحتی و با اطمینان از هر کشوری امکان خرید برای شماره مجازی کلاب هاوس وجود دارد،بعد از انتخاب کشور موردنظر باید توضیحات مربوط به هر شماره را مطالعه کرده و سپس روی دریافت شماره کلیک کنید، سیستم به صورت اتوماتیک شماره مجازی مدنظر شما را تحویل می دهد، سپس در مدت زمان مشخص باید شماره را در برنامه کلاب هاوس وارد کنید و در مینی‌پین منتظر دریافت کدتایید شوید.


انواع شماره مجازی کلاب هاوس

شماره های کلاب هاوس در انواع یکبار مصرف otp  و شماره های اجاره و دائمی هستند که امکان خرید انواع شماره مجازی کلاب هاس در پنل مینی پین فراهم شده است، شماره های otp کلاب هاوس فقط یکبار کدفعالسازی دریافت می کنند ولی دیگر شماره ها در زمان فعال بودن شماره امکان دریافت فعالسازی دارند.


قیمت شماره مجازی کلاب هاوس

در رابطه با قیمت های شماره مجازی کلاب هاوس باید دقت کنید که ارتباط کاملا مستقیمی با اپراتور و همچنین کشوری که قصد خرید دارید، دارد. هر کشور و اپراتور با توجه به سیاست قیمت گذاری که دارد، تعرفه های متفاوتی برای هر نوع شماره در نظر گرفته است که در همین صفحه شماره مجازی های کلاب هاوس قابل مشاهده و خرید است.

  • خرید شماره مجازی
  • ربات خرید شماره مجازی
  • تمامی حقوق محفوظ است