خرید شماره مجازی ایتالیا

خرید شماره مجازی ایتالیا

ایتالیا کشوری در اروپا با پیش شماره +39 امکان خرید شماره مجازی را فراهم کرده است. پنل شماره مینی پین امکان خرید انواع شماره مجازی ایتالیا را فراهم کرده و در هر ساعت از شبانه روز امکان خرید شماره مجازی ایتالیا وجود دارد. در ادامه به نحوه خرید شماره مجازی ایتالیا توضیح داده شده است.

 

خرید شماره مجازی ایتالیا

 

برای خرید شماره مجازی ایتالیا به راحتی از همین صفحه مربوط به شماره ایتالیا است باید برنامه ای که قصد خرید از آن را دارید انتخاب کنید، اپراتورهای مختلف قیمت و کیفیت متفاوتی دارند که به این نکته توجه کنید. بعد از انتخاب برنامه یا سایت مورد نظر، روی دریافت شماره کلیک کرده و منتظر بمانید که سیستم به شما شماره را نمایش دهد، سپس شماره مجازی دریافت شده برای ایتالیا را در برنامه مورد نظر خود وارد کنید و منتظر دریافت کد در پنل مینی‌پین باشید و بلافاصله بعد از دریافت کد در برنامه یا سایت وارد کنید.

 

انواع شماره مجازی ایتالیا

 

انواع شماره مجازی برای ایتالیا از پنل مینی پین قابل خرید است، شماره های مجازی برای ایتالیا به دو نوع otp که یکبار مصرف هستند و نوع دیگری که اجاره ای هستند تقسیم می شود که از پنل مینی پین امکان خرید انواع شماره مجازی xxx وجود دارد.شماره های otp ایتالیا فقط یکبار کدفعالسازی دریافت می کنند ولی دیگر شماره ها در زمان فعال بودن شماره امکان دریافت فعالسازی دارند.

 

 

قیمت شماره مجازی ایتالیا

چند عامل در قیمت شماره مجازی های ایتالیا تاثیر گذار است، مورد اول اپراتوری که قصد خرید از آن را دارید که برای تشخیض اپراتور شماره مجازی عددی در کنار اسم برنامه یا کشور درج شده است.

مورد بعدی برنامه ای که قصد خرید از آن را دارید که در قیمت خرید شماره مجازی ایتالیا تاثیر گذار خواهد بود.

 

از شماره کشور ایتالیا برای چه برنامه هایی میتوان خرید کرد؟

 

  • خرید شماره مجازی
  • ربات خرید شماره مجازی
  • تمامی حقوق محفوظ است