خرید شماره مجازی کنیا

خرید شماره مجازی کنیا

شماره مجازی کنیا با پیش شماره +254 یکی از جدیدترین شماره مجازی های فعال شده در سامانه شماره مجازی است. برنامه و وب سایت های فعال شده برای شماره مجازی کنیا بسیار پرطرفدار بوده و برنامه و وبسایت هایی همانند تلگرام، وایبر، لاین مسنجر، پی پال، آمازون و ... برای شماره مجازی کنیا فعال است.

در خرید شماره مجازی کنیا باید به نکته ای دقت کنید که انتخاب برنامه و اپراتوری که قصد خرید شماره مجازی کنیا را دارید. قیمت شماره مجازی کنیا تاثیر مستقیمی در اپراتور و برنامه دارد و در ادامه توضیحاتی در مورد خرید شماره مجازی کنیا داده شده است.

 

خرید شماره مجازی کنیا 

در هنگام خرید شماره مجازی برای کنیا باید برنامه و اپراتوری که قصد خرید دارید را انتخاب کنید. اپراتور و برنامه در قیمت شماره مجازی تاثیر گذار است. 

پنل مینی پین امکان خرید انواع شماره مجازی کنیا فراهم شده و شما میتونید شماره های otp که قابلیت یکبار دریافت کدفعالسازی دارند را خرید کنید و یا از شماره های اجاره ای و دائمی که متفاوت از شماره مجازی های یکبار مصرف هستند، خرید کنید که نحوه خرید شماره مجازی کنیا در همین صفحه توضیح داده شده است.


انواع شماره مجازی کنیا

انواع شماره مجازی برای کنیا از پنل مینی پین قابل خرید است، شماره های مجازی برای کنیا به دو نوع otp که یکبار مصرف هستند و نوع دیگری که اجاره ای هستند تقسیم می شود که از پنل مینی پین امکان خرید انواع شماره مجازی کنیا وجود دارد.شماره های otp کنیا فقط یکبار کدفعالسازی دریافت می کنند ولی دیگر شماره ها در زمان فعال بودن شماره امکان دریافت فعالسازی دارند.

 

قیمت شماره مجازی کنیا

در رابطه با قیمت های شماره مجازی کنیا باید دقت کنید که ارتباط کاملا مستقیمی با اپراتور و همچنین کشوری که قصد خرید دارید، دارد. هر کشور و اپراتور با توجه به سیاست قیمت گذاری که دارد، تعرفه های متفاوتی برای هر نوع شماره در نظر گرفته است که در همین صفحه شماره مجازی های کنیا قابل مشاهده و خرید است.

 

از شماره کشور کنیا برای چه برنامه هایی میتوان خرید کرد؟

 

  • خرید شماره مجازی
  • ربات خرید شماره مجازی
  • تمامی حقوق محفوظ است