شماره مجازی لاین

شماره مجازی لاین

لاین پیامرسانی که بین جوانان بسیار متقاصی داشته و طرفداران خودش را دارد، برای استفاده از لاین نیاز به شماره دارید که پنل مینی پین امکان خرید انواع شماره مجازی برای لاین را فراهم کرده است در ادامه به نحوه خرید و انواع شماره مجازی لاین اشاره شده است.

 

خرید شماره مجازی لاین

برای خرید شماره مجازی لاین ، باید به کشور یکه قصد خرید از اون رو دارید رو انتخاب کنید، کلاب هاوس محدودیتی در کشور انتخابی نداشته و به راحتی و با اطمینان از هر کشوری امکان خرید برای شماره مجازی لاین وجود دارد،بعد از انتخاب کشور موردنظر باید توضیحات مربوط به هر شماره را مطالعه کرده و سپس روی دریافت شماره کلیک کنید، سیستم به صورت اتوماتیک شماره مجازی مدنظر شما را تحویل می دهد، سپس در مدت زمان مشخص باید شماره را در برنامه لاین وارد کنید و در مینی‌پین منتظر دریافت کدتایید شوید.

 

انواع شماره مجازی لاین

شماره های لاین از کشورهای مختلف قابل خرید است، شماره مجازی لاین چند مدل داشته، مورد اول شماره های otp که همان شماره های یکبار مصرف بوده که فقط یکبار قابل دریافت کدفعالسازی دارند. شماره های اجاره ای لاین ، به شماره هایی گفته می شود که در مدتی که شماره مجازی را اجاره دارید، امکان دریافت انواع کدفعالسازی را دارد. شماره های لاین در کشورهای آنهای تفاوت دارند، لاین ممکن است در کشورهای مختلف محدودیت های مختلفی داشته باشد که در هنگام خرید انواع شماره لاین برای کشورها قابل مشاهده و انتخاب است.

شماره مجازی لاین در انواع کشورهای مختلف و اپراتورهای مختلفی قابل خرید است، همچنین امکان خرید شماره های otp که یکبار قابلیت کدفعالسازی دارند و شماره های اجاره ای ماهانه وجود دارد که این شماره ها را باید با اشتراک ماهیانه خرید کرد.

 

قیمت شماره مجازی لاین

همانطور که پیش از این گفته شد، شماره های لاین براساس کشور متفاوت هستند و به طبع آن قیمت متفاوتی دارند، همچنین قیمت اپراتورهای مختلف ارائه دهنده شماره مجازی لاین نیز قیمت های متفاوتی دارند که در صفحه اکانت مجازی لاین قابل مشاهده و خرید است.

  • خرید شماره مجازی
  • ربات خرید شماره مجازی
  • تمامی حقوق محفوظ است