خرید شماره مجازی رومانی

خرید شماره مجازی رومانی

شماره مجازی کشور رومانی که با پیش شماره 40+ شروع می شود در پنل مینی با امکان خرید و استفاده در برنامه های معروف و پرطرفدار مثل تلگرام، واتس‌اپ و اینتساگرام و ... قابل وجود دارید. برای خرید شماره مجازی رومانی از طریق پنل شماره مینی‌پین اقدام کنید و بعد از انتخاب کشور، برنامه و یا سایتی که خرید دریافت شماره مجازی دارید را انتخاب کنید. در ادامه به نحوه خرید شماره مجازی رومانی و انواع آن توضیحات داده شده است.

 

خرید شماره مجازی رومانی

دز هنگام خرید شماره مجازی رومانی باید به اپراتور و برنامه ای که قصد خرید از آن را دارید دقت کنید. شماره مجازی رومانی تنوع بالای برای برنامه اپراتور داشته که در ادامه به نحوه خرید شماره مجازی رومانی اشاره می شود. 

بعد از انتخاب برنامه یا سایت مورد نظر، روی دریافت شماره کلیک کرده و منتظر بمانید که سیستم به شما شماره را نمایش دهد، سپس شماره مجازی دریافت شده برای رومانی را در برنامه مورد نظر خود وارد کنید و منتظر دریافت کد در پنل مینی‌پین باشید و بلافاصله بعد از دریافت کد در برنامه یا سایت وارد کنید.


انواع شماره مجازی رومانی

شماره مجازی رومانی از شهرهای مختلفی این کشور بوده و در هنگام خرید شماره مجازی امکان انتخاب شهر وجود ندارد. اپراتورهای مجازی رومانی مسئولیت فروش شماره مجازی این کشور را داشته و در انواع مختلفی شماره مجازی رومانی را به فروش می رسانند. 

انواع شماره مجازی برای رومانی از پنل مینی پین قابل خرید است، شماره های مجازی برای رومانی به دو نوع otp که یکبار مصرف هستند و نوع دیگری که اجاره ای هستند تقسیم می شود که از پنل مینی پین امکان خرید انواع شماره مجازی رومانی وجود دارد.شماره های otp رومانی فقط یکبار کدفعالسازی دریافت می کنند ولی دیگر شماره ها در زمان فعال بودن شماره امکان دریافت فعالسازی دارند.

 

قیمت شماره مجازی رومانی

همانظور که گفته شده، اپراتور مجازی فروش شماره مجازی رومانی در این کشور وجود داشته و قیمت گذاری براساس اپراتورهای مختلف انجام می شود. به غیر از این مورد، برنامه ای که قصد خرید شماره مجازی نیز دارید در قیمت تاثیر گذار خواهد بود.

 

از شماره کشور رومانی برای چه برنامه هایی میتوان خرید کرد؟

 

  • خرید شماره مجازی
  • ربات خرید شماره مجازی
  • تمامی حقوق محفوظ است