خرید شماره مجازی اوکراین

خرید شماره مجازی اوکراین

شماره مجازی اوکراین با پیش شماره +380 به فروش می رسد. امکان انتخاب دقیق شهر در هنگام خرید شماره مجازی اکراین وجود نداشته و شماره مجازی ها به صورت رندوم تحویل داده می شود.

امکان استفاده از انواع شماره مجازی اوکراین برای برنامه هایی همچون تیندر، تلگرام و واتس اپ و بسیاری از سایت هایی که به شماره های ایران امکان استفاده نمی دهند وجود دارد.

در پنل مینی پین امکان ساخت شماره مجازی اوکراین به سادگی وجود دارد و تنها کافیست در همین صفحه برنامه یا سایت مورد نظر خود را انتخاب کرده و شماره را دریافت کنید، کدفعال سازی و ورد از طریق پنل شماره مینی پین به شما نمایش داده می شود.

 

خرید شماره مجازی اوکراین

شماره مجازی اوکراین برای برنامه و سایت هایی مناسب است که شما قصد استفاده از خدمات برای اوکراینها را دارید، برای خرید شماره مجازی اوکراین به راحتی از همین صفحه مربوط به شماره اوکراین است باید برنامه ای که قصد خرید از آن را دارید انتخاب کنید، اپراتورهای مختلف قیمت و کیفیت متفاوتی دارند که به این نکته توجه کنید. بعد از انتخاب برنامه یا سایت مورد نظر، روی دریافت شماره کلیک کرده و منتظر بمانید که سیستم به شما شماره را نمایش دهد، سپس شماره مجازی دریافت شده برای اوکراین را در برنامه مورد نظر خود وارد کنید و منتظر دریافت کد در پنل مینی‌پین باشید و بلافاصله بعد از دریافت کد در برنامه یا سایت وارد کنید.


انواع شماره مجازی اوکراین

پنل مینی پین امکان خرید انواع شماره مجازی اوکراین فراهم شده و شما میتونید شماره های otp که قابلیت یکبار دریافت کدفعالسازی دارند را خرید کنید و یا از شماره های اجاره ای و دائمی که متفاوت از شماره مجازی های یکبار مصرف هستند، خرید کنید که نحوه خرید شماره مجازی اوکراین در همین صفحه توضیح داده شده است.

 

قیمت شماره مجازی اوکراین

در رابطه با قیمت های شماره مجازی اوکراین باید دقت کنید که ارتباط کاملا مستقیمی با اپراتور و همچنین کشوری که قصد خرید دارید، دارد. هر کشور و اپراتور با توجه به سیاست قیمت گذاری که دارد، تعرفه های متفاوتی برای هر نوع شماره در نظر گرفته است که در همین صفحه شماره مجازی های اوکراین قابل مشاهده و خرید است.

 

از شماره کشور اوکراین برای چه برنامه هایی میتوان خرید کرد؟

 

  • خرید شماره مجازی
  • ربات خرید شماره مجازی
  • تمامی حقوق محفوظ است