نمایندگی فروش شماره مجازی

نمایندگی فروش شماره مجازی

پنل نمایندگی فروش شماره مجازی مینی‌پین راهکاری برای کسب درآمد و کار بدون نیاز به دانش و تخصص خاصی است که توسط مینی‌پین با امکان ارائه ربات تلگرامی فروش شماره مجازی و همچنین ارائه دسترسی API برای متصل کردن وبسایت و یا اپلیکیشن خود به پنل مینی‌پین را فراهم کرده است.

مینی‌پین با ارائه تنوعی از شماره مجازی ها از کشورهای مختلف برای برنامه ها و اپلیکیشن های موبایلی سیستم جامعی برای اتصال بوده و همچنین امکان ارائه طرح های تشویقی برای شارژ حساب و خرید برای افرادی که با دریافت دسترسی API یا استفاده از ربات تلگرامی فروش شماره مجازی را دارند در نظر گرفته شده است.

 

مزایا نمایندگی فروش شماره مجازی:

بدون نیاز به دانش برنامه نویسی و تخصص

کسب درآمد بدون دغدغه در هر ساعت از شبانه روز

امکان تنظیم درصد سود و قیمت ها به صورت اتوماتیک

فروش شماره مجازی بدون نیاز به دخالت انسانی

گزارش دهی فروش و مبالغ پرداخت کاربران

 

نمایندگی ربات فروش شماره مجازی:

فروش شماره مجازی توسط ربات تلگرامی بدون نیاز به هیچ دانش برنامه نویسی بوده و تنها باید کلید دسترسی در پروفایل خود را در ربات تنظیم کنید.

پس از تنظیم ربات و شارژ حساب فروش توسط ربات به صورت کاملا اتوماتیک و سیستمی انجام شده و دیگر نیازی به هیچ کاری دیگری ندارید.

برای مشاهده اطلاعات ربات تلگرامی و دریافت سورس ربات اینجا کلیک کنید

 

نحوه دریافت نمایندگی ربات فروش شماره مجازی چگونه است؟

برای دریافت نمایندگی فروش و شروع به کسب درآمد نیاز است که در پنل مینی‌پین ثبت نام کنید، سپس کلید دسترسی API خود را از پروفایل مشاهده می کنید، سپس سورس ربات تلگرامی خرید شماره مجازی مینی‌پین را تهیه کرده و کلید API خود را تنظیم کنید.

برای اینکه امکان خرید توسط کاربران ربات شما وجود داشته باشد، باید حساب خود را به میزان دلخواه خود شارژ کنید، سپس سود مدنظر خود را از طریق پنل ربات تنظیم کنید و فروش خود را آغاز کنید.

برای مشاهده اطلاعات ربات تلگرامی و دریافت سورس ربات اینجا کلیک کنید

 

 

نمایندگی فروش توسط سیستم اختصاصی خودتان

در صورتی که اپلیکیشن و یا وبسایتی برای فروش شماره مجازی دارید و قصد افزایش تنوع شماره و کشورهای خود را دارید. با استفاده از دسترسی API وبسایت و اپلیکیشن خود را به پنل مینی‌پین متصل کنید و تنوع بسیار بیشتری داشته باشید.

برای مشاهده کلید دسترسی API خود به پروفایل مراجعه کنید یا اینجا کلیک کنید.

 

 

  • خرید شماره مجازی
  • ربات خرید شماره مجازی
  • تمامی حقوق محفوظ است