شماره مجازی یاهو

شماره مجازی یاهو

یاهو وبسایتی جامع که خدمات ایمیل این سایت شناخته شده است. سرویس های یاهو اخبار و مالی و .... است، برای استفاده از سرویس ایمیل یاهو نیاز است که شماره ای هر چند مجازی وارد کنید تا مراحل ثبت نام را طی کنید. در صورتی که برای ثبت نام در سایت یاهو نیاز به شماره دارید، استفاده از سرویس خرید شماره مجازی یاهو از پنل مینی‌پین روش بسیار مناسب و قابل اتکایی است.

 

خرید شماره مجازی یاهو

برای خرید شماره مجازی یاهو باید از طریق این صفحه کشور مدنظر خود را برای یاهو انتخاب کنید، بعد از دریافت شماره برای یاهو لازم است که شماره را در برنامه یا سایت یاهو وارد کنید و منتظر دریافت کد در پنل مینی پین باشید، کد فعالسازی شماره مجازی برای یاهو به شما نمایش داده شده و باید بلافاصله وارد کنید.


انواع شماره مجازی یاهو

برای یاهو شماره مجازی های مختلفی وجود دارد، انواع شماره مجازی یاهو را در همین صفحه که مربوط به شماره مجازی یاهو است می توانید مشاهده کنید، شماره های یاهو در انواع otp که کدیکبار مصرف دریافت می کنند، شماره های اجاره ای و دائمی قابل خرید است.


قیمت شماره مجازی یاهو

برای مشاهده و خرید قیمت انواع شماره مجازی یاهو، باید به صفحه این شماره در پنل مینی‌پین مراجعه کنید، سپس از لیست کشور مورد نظر خود را انتخاب و قیمت و موجودی شماره یاهو را انتخاب کنید. قیمت شماره های مجازی یاهو آپدیت بوده و با اطمینان خرید کنید.

  • خرید شماره مجازی
  • ربات خرید شماره مجازی
  • تمامی حقوق محفوظ است